Şok Market Oto Ürünleri 15 Ocak Kataloğu

Şok Market Oto Ürünleri

 Şok Market’in aracınızın ihtiyaçları için oto ürünleri kategorisinde çeşitli ürünlere yer verdiği 15 Ocak 2021 kataloğunu aşağıdan inceleyiniz. Şok aktüel ürünleri arasında bu hafta neler var? sorusunun cevabı bu yayında.


Goodyear Kış Lastiği 

16inç jantlar ile uyumlu GoodYear kış lastiği, radyal tel örgüsüne ve 94v endekse sahip. Ürün mağazalarda fiziki olarak bulunmayacak olup adresinize kargo ile gönderilecektir. Şok Good Year Kış Lastiği Fiyatı 599TL.

Hugel Akü

İnci akü güvencesinde olan Hugel Akü, tam kapalı devre ve bakım gerektirmeyen bir yapıya sahip. 12 volt 60amper özellikte olan Şok Hugel Akü Fiyatı 299TL.

Palmera Jeneratör

Benzin ile çalışan ve manuel başlatma özelliği bulunan bu jeneratörün teknik özellikleri arasında 6,5 beygir motor, 4,9kw üretim gücü, 10,4Amper akım ve 1,5 litre yakıt tankı bulunmakta. Şok Palmera Jeneratör Fiyatı 1599TL.

Everest Araç Dikiz Aynası
FHD ön kamera, 720p geri görüş kamerası, 4,79inç monitör, 120 derece geniş açılı lens, hareket sensörü ve hareket algılama özelliği bulunan bu dikiz aynasını hem yol kayıt cihazı hemde geri görüş kamerası olarak kullanabilirsiniz. Şok Araç Dikiz Aynası Fiyatı 189TL.


Oto Kompresör İncelemesi İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.