Şok Market Oto Kompresör İnceleme Ve Kullanıcı Yorumları

Şok Market Oto Kompresör İnceleme Ve Kullanıcı YorumlarıŞok Market Oto Kompresör İnceleme Ve Kullanıcı Yorumları 

Şok'ta farklı tarihlerde görmeye alışık olduğumuz metal gövdeli oto kompresör ürünü hakkında merak ettiklerinizi aşağıda açıklayacağız. Şok Market Oto Kompresör hakkında merak ettiklerinizi yorumlar kısmında sorabilir, eğer bu ürünü satın aldıysanız görüşlerinizi belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

Şok Market Oto Kompresör Dayanıklı ve Kaliteli Mi?

Çakmaklık Giriş Güç Kablosu

İncelemeye çakmaklık girişine takılan kablodan başlarsak, güç kablosu ortalama bir kalitede. Sıfırdan 42PSI basınca kadar bir lastik şişirildiğinde kablonun aşırı ısındığı görüldü. 3 metre uzunluğa sahip olan kablonun çakmaklık giriş soketinde herhangi bir akım sigortası bulunmuyor.

Hava Hortumu

1 metre uzunluğunda olan hava hortumu üzerinde standart lastik sibop bağlantısı bulunuyor. 150PSI'ya kadar dayanıklı olduğu belirtilen hava hortumu gayet dayanıklı bir yapıda. Ayrıca paket içerisinde yedek sibop iğnesi ve 3 ayrı başlıkta bulunuyor. Hortum birleşim noktaları ise sağlam bir yapıda preslenmiş.

Gövde

Alüminyum gövdeye sahip hava kompresörü üzerinde analog basınç göstergesi bulunuyor. Kompresörüzerinde gösterilen lastik basıncı başka bir dijital basınç göstergesinde test edildiğinde basıncın doğru gösterildiği görüldü. Gövde ayaklarında ise kauçuk taban mevcut. 

Performans

Şok Market Oto Kompresör ile iki tonluk bir araca ait 42PSI'lık dört adet lastik şişirildi. Araç yere temas halinde ve kriko üzerinde değildi. Lastiklerin her birini ortalama beş dakika gibi bir sürede şişirdi. Araç çalışmaz iken şişirme performansı çok düşük ve çok gürültülü. Normal şartlarda ise gürültü seviyesi düşük değil ama çok gürültülü denilebilecek kadar fazla da değil. Kompresör gövdesi şişirme sonrasında çok fazla ısınmadı ama güç kablosu yumuşayacak şekilde ısındı.

Şok Market Oto Kompresör Almaya Değer Mi, İş Görür Mü?

Şok Market Oto Kompresör kullanıcı deneyimlerini yukarıda belirttik. Zorda kaldığınız anlarda bu kompresör gerçekten günü kurtarır. Çok kaliteli bir materyal kapasitesine sahip olmasa da insanlar bu ürünü lastikçi dükkanı açmak için almayacaklar. Dikkatli ve bilinçli kullanıldığında bu ürün her aracın bagajında bulunmalı.

Oto Kompresör Ürünlerinin Yer Aldığı Katalogları Görmek İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.