Şok Market 21 Kasım Haftanın FırsatlarıTost makinesinden dezenfektan makinesine, saç maşasından traş makinesine, çamaşır kurutmalıktan ütü masasına bir çok ürün 21 Kasım’da Şok Marketler’de.

Şok Market 21 Kasım 2020 Aktüel Ürünler ve Haftanın Fırsatları Kataloğu

Tost makinesinden dezenfektan makinesine, saç maşasından traş makinesine, çamaşır kurutmalıktan ütü masasına bir çok ürün 21 Kasım’da Şok Marketler’de.
Ayrıca çeşitli ürünlerde promosyon ve indirimle göz dolduran ürünler aktüel katalogda yerini aldı. 21 Kasım 2020 Çarşamba günü raflarda yerini alacak olan ürünler ise aşağıda.

Xiaomi Dezenfektan Yapma Makinesi İyotsuz tuz ve su ile bu makinede hazırladığınız dezenfektan ile gıda eşya ve mutfağınızı dezenfekte edebilirsiniz. Ücretsiz teslimat ve 6 taksit avantajıyla sahip olabileceğiniz dezenfektan üretme makinasının fiyatı 399₺.

Sinbo Tost Makinesi

Dört tost pişirme kapasitesi, teflon kaplama ızgara yüzeyi ve ısıya dayanıklı tutamakları ile Sinbo Tost Makinesi fiyatı 149₺,


Sinbo Bukle Saç Maşası 

Seramik kaplama makarası, 180 dereceye kadar ısı kapasitesi ve dönerli kablosu ile Sinbo Saç Maşası fiyatı 59,90₺.

Visko Ortopedik Yastık

Yıkanabilir kılıfa sahip bu ortopedik yastık boyunuzu ve başınızı destekleyerek kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı olur. 50x30x10cm boyutlarındaki Visko Ortopedik Yastık Fiyatı 29,90₺.

Şarjlı Sakal Traş Makinesi 

600mAh pil, USB şarj özelliği, paslanmaz çelik bıçakları, 35 dakika çalışma süresi ve çift başlıkları ile Sinbo traş makinesi fiyatı 69,90₺.


Katlanır Kurutmalık Fiyatı 49,95TL

Cam Sabunluk Fiyatı 12,95₺

Banyo Paspas Takımı Fiyatı 39,95₺

Ahşap Mandallı Resimlik 11,95₺


Ütü Masası Fiyatı 79,90TL
Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.