Şok Market 14 Ekim Aktüel Kataloğu

Şok Aktüel ürünleri Şok Market 14 Ekim 2020 Haftanın Fırsatları Kataloğu ile duyuruldu. Bu Hafta Şok’ta Kampanya Ürünleri Neler Olacak?


Şok’ta Haftanın Fırsatları ürünleri arasında elektronikten züccaciyeye deterjandan kuru gıdaya bir çok ürün uygun fiyat etiketiyle müşterilerini bekliyor.

Alcatel Tablet Xiaomi Freebuds Kulaklık Güral Porselen Yemek Seti Ve Dahası

Şok Market ve Cepte Şok’ta bu hafta satılacak olan Şok Aktüel ürünleri kısa listesi şöyle;

Alcatel 10inç tablet 649₺, Xiaomi kablosuz kulaklık 139₺, Sinbo saç düzleştirici 59,90₺, Sinbo saç maşası 59,90₺, Sinbo traş makinesi59,90₺

Kütahya Porselen 54 Parça Yemek Takımı Özellikleri

Kütahya Porselen garantisi ile satılan verabone 54 parça yemek takımı ince porselen yapısıyla dikkat çekiyor. Neşeli sofralarınıza renk katacak bu takım stoklarla sınırlı olarak mağazalarda yerini aldı.
Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.