Kullanıcı Yorumları-KataBlog

Market Ürünleri Kullanıcı Yorumları

Artık devir değişti. İnsanlar bir ürün almadan önce internetten ön araştırma yapıyor. sokmarketleri.com insanların bir ürünü almadan önceki merakını gidermek için tüm kataloglardaki "kullanıcı yorumları" kısmını aktif hale getirdi. Böylece ürünü almadan önce "kullanıcı yorumları"nı okumak karar vermenize yardımcı olacaktır.


Kullanıcı Yorumu Nasıl Yapılır?

Okuduğunuz bir kataloğun alt kısmında bulunan "kullanıcı yorumları" kısmına şikayet, öneri ve görüşlerinizi belirterek diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz bir ürün  hakkında soru sorabilirsiniz. Hatta Facebook Sayfamız üzerinden de yorum yapabilirsiniz. 

Facebook sayfamızı görmek için TIKLAYINIZ
Şok Market Kataloglarını Görmek İçin TIKLAYINIZ
A101 Kataloglarını Görmek İçin TIKLAYINIZ
BİM Kataloglarını Görmek İçin TIKLAYINIZ
MİGROS Kataloglarını Görmek İçin TIKLAYINIZ
CARREFOUR Kataloglarını Görmek İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.