30 Ekim Bim Altüel Kataloğu


Bim Aktüel Kataloğu Yayınlandı 30 Ekim 2020

Yeni BİM Aktüel Kataloğu yayınlandı. Çeşit çeşit bir çok ürünü her cuma olduğu gibi bu cuma da müşterilerine sunan BİM, bu cumada stoklarla sınırlı çeşitli ürünleri satışa sunuyor. 
Tekstil ürünlerinden oyuncağa, elektronikten züccaciyeye oto bakım ürün ve aksesuarlarından televizyona bir çok ürünü BİM Aktüel Kataloğunda görmek mümkün.
Aktüel ürünler kategorisinde çeşitli ürün grupları yer alan Bim Aktüel Kataloğunda bu hafta neler var? İşte cevabı:

BİM’de Bu Hafta Neler Var?

Elektronik ve oto bakım  ürünleri aksesuarlarına ağırlık veren BİM, uygun fiyatlı ve sınırlı stoklu ürünleri ile kataloğunu doldurmuş. Çoğu ürünün erkenden tükeneceği bim mağazalarında 30 Ekim 2020 tarihindeki satılacak olan ürünlerin listesi bu sayfada.

Dijitsu 65inç Smart Led Tv 4399₺, Dikiş makinesi 369₺, Çift taraflı ısıtıcı 119₺, Kütahya porselen 51 parça yemek takımı 369₺, Araç içi şişme yatak 159₺, Kameralı dikiz aynası 189₺, İkili oto koltuk minderi 75₺, Dijital kompresör 199₺, Oto kauçuk paspas 45₺, Oto halı paspas 29,90₺ Ve diğer ürünler katalog görsellerinde.

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.