Bim Aktüel 18 Eylül Kataloğu

18 Eylül 2020 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

18 Eylül 2020 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı. Akülü vidalamadan boya malzemelerine, yüz e pilasyon cihazından erkek bakım setine, saç kurutma makinesinden siyah nokta temizleme cihazına bir çok ürün bu cuma BİM’de!


Her Cuma aktüel ürünlerini Aktüel Kataloğu üzerinden duyuran BİM, bu hafta da uygun fiyatlı ve birbirinden avantajlı ürünler ile müşterilerini bekliyor. Bu hafta BİM aktüel kataloğunda bolca elektronik ürün bulunuyor. Bayan ve erkeklere hitap eden kişisel bakım ürünlerinden yapı hırdavatına, ev elektroniğinden züccaciyeye çeşit çeşit ürüne 18 Eylül Bim Aktüel Kataloğunda yer verilmiş.


18 Eylül’de Bim mağazalarında yerini alacak olan kampanyalı ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu belirtelim. İşte bu hafta Bim aktüel kataloğu:Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.