A101 Aldın Aldın Fırsat Kataloğu 20 Ağustos

A101 AKTÜEL KATALOĞU 20 AĞUSTOS 2020

20 Ağustos 2020 A101 Aktüel ürünlerinin yer aldığı A101 Aldın Aldın Fırsat Broşürü yayınlandı. Okul sezonunun yaklaşmasıyla kırtasiye ürünlerine yer ayrılan 20 Ağustos ürünlerinin yanı sıra çeşitli elektronik ve gıda ürünlerinin uygun fiyatlar ile müşterilere sunulduğu görülüyor. Televizyon ve cep telefonu ile manşete çıkması yerinde olan katalog veya broşürde uygun fiyatlı kırtasiye ürünleri de yer almış. Honor 9X cep telefonu, Toshiba Smart Televizyon, Güral Porselen Yemek Takımı, SEG buzdolabı ve derin dondurucu ürünleri fiyat performans ürünleri olarak sıralanabilir.
Kırtasiye bölümünde ise çanta, defter, kalem çeşitleri, boya çeşitleri ve diğer kırtasiye ürünleri ile uygun fiyat etiketleri göze çarpıyor. 20 Ağustos 2020 A101 Aldın Aldın Aktüel Kataloğunu aşağıdan inceleyiniz.
 


Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.