Şok Aktüel 8 Temmuz Şok Market Haftanın Fırsatları


Şok Market 8 Temmuz 2020 Haftanın Fırsatları broşürü yayınlandı. Haftanın fırsatlarında yer alan Şok Aktüel ürünlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Şok Market 8 Temmuz 2020 Haftanın Fırsatları broşürü yayınlandı. Haftanın fırsatlarında yer alan Şok Aktüel ürünlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
Bu hafta Şok Aktüel ürünleri, 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimler, kampanyalar ve indirimler aşağıda broşürde.


Şok Elektrikli Çelik Çay Makinesi 


Şok Elektrikli Çelik Çay Makinesi peşin fiyatına 3 taksit ve 129₺ ilk fiyatıyla dikkat çeken ürünlerden. 1,8 litre kettle ve 0,8 litre demlik hacmine sahip. Susuz çalışma emniyeti ile yanmalara karşı koruma. Geniş çay filtresi ve gizli reziztansı ile bu ürünü isterseniz kettle olarak kullanabilirsiniz.


Şok Üçlü Ankastre Set

Şok Ankastre set ürünü ankastre ocak, ankastre fırın ve ankastre davlumbaz dan oluşmaktadır. 1079₺ olan cam ankastre seti isterseniz 179,83x6 taksit ile satın alabilirsiniz.
İki yıl garantili olan bu üründe ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti mevcuttur.


Şok Su Arıtma Cihazı

Aqua Life Şok Su Arıtma Cihazı 499₺ fiyat ile satılmaktadır. İsteğe bağlı 6 taksite bölünen su arıtma cihazının taksitleri 83,17₺ tutmaktadır. Kuruluma hazır olarak gelen setin 12 litre su tankı ve aç kapa musluğu bulunmaktadır.
Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.