Şok Market Bisikletle Evlere Servise Başlıyor

ŞOK MARKET BİSİKLETLE EVE TESLİM DÖNEMİ BAŞLIYOR 

Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu şu dönemde marketler eve teslim alışveriş hizmetine yenilerini eklemeye devam ediyor. Şok Market online alışveriş uygulaması Cepte Şok üzerinden Eve Teslim alışveriş hizmetini devreye sokmuştu.

CEPTE ŞOK ÜZERİNDEN ADRESE TESLİMAT HİZMETİ YAYA OLARAK YAPILIYORDU

Online olarak Cepte Şok uygulamasından yapılan alışverişler mağaza çalışanları tarafından en fazla 500 metre uzaklığa yürüyerek teslim ediliyordu. Bir başka alternatif ise Cepte Şok uygulamasından yapılan alışverişler mağazadan teslim alınabiliyordu. 
Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine yapılan resmî açıklamada, yeni personeller alınacağı ve evlere teslimat için araçlar tedarik edileceğine değinilmişti. 

ŞOK MARKETTE ADRESE TESLİMATLAR BİSİKLET İLE YAPILACAK


Eve teslim alışverişlerin rağbet gördüğü bu günlerde online alışveriş  ve adrese teslimat hizmetleri önem kazandı. Hem sağlığını düşünen kişiler hemde konforundan taviz vermek istemeyenler için eve teslim hizmetli online alışverişler oldukça cazip karşılanıyor.
Ayrıca Şok Marketler adrese teslim hizmetinden ek ücret talep etmiyorken bu hizmet daha da çekici geliyor.
Ancak Şok Market’te yapılan adrese talimatların yaya olarak yapılması boykot seviyesine varan tepkilere neden olmuştu.

Gelen tepkiler üzerine yapılan resmî açıklamada yeni teslimat personelleri alınacağı ve teslimat için gerekli araçların alınacağına değinilmişti. Evlere teslimat araçları noktasında oldukça çevreci ve ekonomik bir çözüm bulan Şok Market, eve teslim online alışverişleri bisikletli personeller ile gerçekleştirecek. Hazırlıkları süren uygulamanın hayata geçirileceği tarih henüz netlik kazanmadı. 

Yıldız Holding’in o zamanki yönetim kurulu başkanı Murat Ülker 2014 yılında yaptığı bir paylaşımda bisikletle evlere servis uygulaması hakkında ip ucu vermişti.
Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.