Ana içeriğe atla

Şok Aktüel

ŞOK AKTÜEL KATALOGLARI VE ŞOK AKTÜEL HABERLERİ

Bu sayfada sorgulara istinaden Şok Aktüel indirimleri, Şok Aktüel kampanyaları, Şok Aktüel ürün listeleri, Şok Aktüel fırsatları, Şok Altüel katalogları ve Şok Marketlerin Şok Aktüel duyuruları listelenecektir.

Bu sayfada sorgulara istinaden Şok Aktüel indirimleri, Şok Aktüel kampanyaları, Şok Aktüel ürün listeleri, Şok Aktüel fırsatları, Şok Altüel katalogları ve Şok Marketlerin Şok Aktüel duyuruları listelenecektir.

Şok Aktüel kampanyaları Şok Marketin Haftanın Fırsatları ve Hafta Sonu Fırsatları olarak duyurmuş olduğu gıda dışı elektronik, hobi, mobilya, züccaciye, kırtasiye, hediyelik eşya, mutfak gereçleri, tekstil vb gibi ürün yelpazesini kapsıyor.
Şok Aktüel kampanyaları çarşamba ve cumartesi günleri olmak üzere iki defa ilan ediliyor. Çarşamba satışa çıkarılacak olan Şok Aktüel ürünlerin ilanı bir önceki cumartesiden, Cumartesi satışa çıkacak Şok Aktüel ürünlerin ilanı da bir önceki çarşambadan yapılıyor.

Şok Aktüel ürünlerinin ilanı Şok Aktüel Katalogları, dijital broşürler ve sokmarketleri.com dan yapılıyor. Şok aktüel ürünleri arasında televizyondan cep telefonuna, oyuncaktan kişisel bakım ürünlerine, tekstilden ev gereçlerine, mobilyadan aksesuara bir çok ürün bulmak mümkün oluyor.

Şok aktüel denince akla Şok Market Haftanın Fırsatları ve Hafta Sonu Fırsatları afişleri geliyor. Şok market ve Cepte Şok’ta satılan Şok Aktüel ürünleri bu yayınlar vasıtası ile müşterilere duyuruluyor.

sokmarketleri.com da en güncel Şok Aktüel kataloglarının yanı sıra geçmiş tüm Şok Aktüel ürün kampanyalarını ve kataloglarını bulabilirsiniz.

Şok Marketleri’ni Facebook’ta takip ederek fırsat ve kampanyalardan erkenden haberdar olabilirsiniz. FACEBOOKTA TAKİP ET

Şok Market Aktüel Kataloglarına ulaşmak için TIKLAYIN...

Şok Aktüel Çarşamba Fırsatları 

Bir önceki Cumartesi gününden aktüel afişler, aktüel kataloglar, dijital broşürler ve sokmarketleri.com’dan ilan edilen ürünler, Şok Marketlerin en kapsamlı aktüel kampanya aksiyonudur. Cumartesi günleri satışa çıkarılan Şok Aktüel ürünlerine nazaran daha fazla ürün içermektedir. İki veya daha fazla afişten oluşan Şok Aktüel Haftanın Fırsatları Kataloğu gıda dışı ürünlerin yanı sıra gıda, deterjan ve kozmetik gibi grup ürünlerini de kapsar.
Şok Aktüel Haftanın Fırsatları ürünleri Şok Market mağazalarındaki kırmızı fırsat sepetleri içerisinde teşhir edilir. Şok aktüel ürünlerinin teşhir edildiği bu sepetler genellikle kasalara en yakın noktada ve ilk sıralarda konumlanır. Şok aktüel ürünlerinde güncel dönemler, özel günler ve bayramlar öncelik taşır.

Şok Aktüel Cumartesi Fırsatları

Şok Aktüel ürünlerinin duyurulduğu ikinci katalog ise Şok Market Hafta Sonu Fırsatları veya Cumartesi Fırsatları kataloğudur. Genellikle bir sayfalık afişten oluşan bu katalogda Şok Aktüel ürünleri Çarşamba gününe göre daha sınırlıdır. Hafta sonu Şok Aktüel ürünleri arasında gıda ve gıda dışı bir çok ürün bulunabilir. Hafta Sonu Fırsatları olarak bilinen Cumartesi Şok aktüel ürünleri stoklarla sınırlıdır ve Çarşamba gününden ilan edilirler. Mağazalardan satın alınabildiğiniz tüm ürünleri Cepte Şok uygulamasından da satın alabilirsiniz. Hafta sonu Şok Aktüel ürünlerinde de güncel durumlar (sevgililer günü, bayramlar vs.) önceliklidir.

Şok Market 25TL Üzeri İndirimler

Şok Market 25₺ ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine çeşitli ürünleri raf fiyatının çok altında satıyor. Bu imdirimli ürünlerin indirim oranları yüzde altmış gibi rakamlara çıkabiliyor. Şok Aktüel Haftanın fırsatları ve Şok Aktüel Hafta Sonu Fırsatları ile birlikte ilan edilen bu ürünler bazı dönemlerde çok çeşitli olabiliyor. Şok Aktüel ürünlerinin devamı niteliğinde olan bu ürünler Çarşamba ve Cumartesi günlerine ilave olarak Pazartesi günlerinde de bir ürün ekleniyor. 
 


Yorumlar

Diğer Kataloglar

Şok Market Hafta Sonu Fırsatları 4 Nisan

4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında.Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.
4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında. Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.

Şok Market Bu Hafta Şok Aktüel Ürünler Kataloğu 18 Mayıs

Şokta Bu Hafta Şok Aktüel Ürün Kataloğu 18 MayısŞok aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şokta bu hafta ne var, şok aktüel ürünlerinde bu hafta ne gelecek, şok hafta sonu indirimleri neler?
Bu hafta Şok’ta
Bu hafta şokta kamp ve piknik sever müşteriler için yardımcı malzemeler bulabileceksiniz. Şok market bu hafta kamp sandalyesi, termos piknik çantası gibi ürünler satacak.
İşte öne çıkan üç ürün;
Katlanır Kamp Sandalyesi Kırmızı ve mavi renk seçenekleri olan katlanır kamp sandalyesi kolay temizlenebilir yüzeye sahip. Şok Market Katlanır Kamp Sandalyesi Fiyatı: 44,90₺
Termos Piknik Çantası  36x31x31 ebatlara sahip bu termos çanta ile sıcak yada soğuk içecek ve yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Şok Market Termos Piknik Çantası Fiyatı: 19,95₺

32 Parça Piknik Seti Altışar adet tabak çatal kaşık bardak bıçak içeriğine sahip bu kutu pratik bir kullanım sağlıyor. Yıkanabilen plastik malzemeye sahip bu ürünü defalarca kullanabilirsiniz. Şok Market Piknik Seti Fiyatı: 17,50₺

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020Şok Market Hafta sonu Fırsat ürünleri neler olacak sorusunun cevabı bu yayında. Şok'ta bu hafta sonu Everest 7inç tablet 399TL, Everest mouse klavye set 39,95TL, Mikrofonlu USB webcam 89,90TL, Kablosuz mouse 17,50TL, Philips 10.000mAh powerbank 59,90TL, S-link 32GB USB Bellek 29,95TL, Kinetix spor ayakkabı 69,90TL, Addison ekran temizleme seti 9,90TL, Dondurma kabı 4,99TL, Meşrubat bardağı 2,99TL, Çocuk kitapları 3,99TL, Çocuk üçlü patik  çorap 6,99TL, Kız çocuk elbise 16,95TL, olarak listelenmiştir.
Bu hafta sonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler?Bu hafta ssonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler? sorusuna cevap olarak ise Sensodyne 50ml diş macunu 19,90TL  yerine 10TL'den, Sensodyne diş eti ferahlığı diş fırçası 18,90TL yerine 9TL'den, Tursil 3kg toz deterjan 11TL'den ve Pınar 750gr süzme peynir 15TL'den satılacak. 29 Ağustos 2020 Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürünü aşağıdan inceleyiniz. 

Şok Market İninal Kart Satışı ve Bakiye Yüklemeye Başladı

Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında...Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında merak edilenler... Şok Market dijital ürün ve hizmet satışına bir yenisini daha ekledi. Şok’ta League of Legends RP yüklemeleri, Zula Altın, Fatura ödemelerine ek olarak şimdi de İninal Kart satışı ve İninal Kart Bakiye Yükleme hizmetlerine de başladı.


Mobil ödeme ve özellikle online oyun kullanıcıları tarafından tercih edilen İninal Kart artık Şok’ta da satılıyor. 5TL kart ücretiyle satılan İninal kart Şok Market kasalarında yerini aldı. Yine Şok Market kasalarında tek seferde 300₺ ye kadar İninal kartınıza bakiye yükleyebiliyorsunuz. 2TL komisyon ücreti alınan İninal kart yüklemeleri tüm Şok Marketler’de aktif hale geldi.
Ayrıca Bakınız: Şok Market LOL RP satışına başladı 
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi...
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi... Şok Market 18 Ocak hafta sonu afişinde öne çıkan ürünler arasında; 1399 liralık fiyatıyla XBox One oyun konsolu ilk sırada yer alıyor. Kablosuz mouse 39,95₺, Bluetooth hoparlör 29,95₺, lisanslı oyun çadırı 45₺, kaydırak 79,90₺, 10 raflı kitaplık 99,90₺,rakamlı yer karosu 29,95₺. 

Şok Market aktüel kampanyalı hafta sonu ürünleri 18 Ocak için bu kadar. A101 aktüel ürünlerinin yanı sıra, BİM altüel, Şok Market Haftanın Fırsatları ve Şok Market Haftasonu Fırsatları gibi kampanya duyurularını yapmaya devam ediyoruz.
Aktüel Ürün Nedir? Merak ediyorsanız TIKLAYINIZ...TIKLAYIN…

Şok Aktüel Kataloğu Haftanın Fırsatları 20 Mayıs

Şok aktüel 20 Mayıs Kataloğunda bu hafta neler var?Bu hafta Şok'ta valiz çeşitlerinden erkek spor ayakkabıya, çelik saklama kabından cam servis ürünlerine bir çok ürün satışta olacak. İşte Bazı öne çıkan ürünlerŞok aktüel 20 Mayıs Kataloğunda bu hafta neler var? Bu hafta Şok'ta valiz çeşitlerinden erkek spor ayakkabıya, çelik saklama kabından cam servis ürünlerine bir çok ürün satışta olacak. İşte Bazı öne çıkan ürünler Büyük Boy Valiz 109TLOrta Boy Valiz 99,90TLKüçük Boy Valiz 89,90TLÇelikj Saklama Kapları 12,95TL-14,95TL-16,95TLCam Lokumluk 12,95TLKaraf 9,95TL3'lü Bardak 12,95TLEl ve Yüz Havlusu 12,95TLÇift Kişilik Pike 29,95TLÇift Kişilik Çarşaf 21,95TLKoltuk Örtüsü 17,95TLGolf Maraşım Dondurma 16,95TLMega Boy Ruffles Lays Doritos 7,25TL
Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.