Şok Aktüel

ŞOK AKTÜEL KATALOGLARI VE ŞOK AKTÜEL HABERLERİ

Bu sayfada sorgulara istinaden Şok Aktüel indirimleri, Şok Aktüel kampanyaları, Şok Aktüel ürün listeleri, Şok Aktüel fırsatları, Şok Altüel katalogları ve Şok Marketlerin Şok Aktüel duyuruları listelenecektir.

Bu sayfada sorgulara istinaden Şok Aktüel indirimleri, Şok Aktüel kampanyaları, Şok Aktüel ürün listeleri, Şok Aktüel fırsatları, Şok Altüel katalogları ve Şok Marketlerin Şok Aktüel duyuruları listelenecektir.

Şok Aktüel kampanyaları Şok Marketin Haftanın Fırsatları ve Hafta Sonu Fırsatları olarak duyurmuş olduğu gıda dışı elektronik, hobi, mobilya, züccaciye, kırtasiye, hediyelik eşya, mutfak gereçleri, tekstil vb gibi ürün yelpazesini kapsıyor.
Şok Aktüel kampanyaları çarşamba ve cumartesi günleri olmak üzere iki defa ilan ediliyor. Çarşamba satışa çıkarılacak olan Şok Aktüel ürünlerin ilanı bir önceki cumartesiden, Cumartesi satışa çıkacak Şok Aktüel ürünlerin ilanı da bir önceki çarşambadan yapılıyor.

Şok Aktüel ürünlerinin ilanı Şok Aktüel Katalogları, dijital broşürler ve sokmarketleri.com dan yapılıyor. Şok aktüel ürünleri arasında televizyondan cep telefonuna, oyuncaktan kişisel bakım ürünlerine, tekstilden ev gereçlerine, mobilyadan aksesuara bir çok ürün bulmak mümkün oluyor.

Şok aktüel denince akla Şok Market Haftanın Fırsatları ve Hafta Sonu Fırsatları afişleri geliyor. Şok market ve Cepte Şok’ta satılan Şok Aktüel ürünleri bu yayınlar vasıtası ile müşterilere duyuruluyor.

sokmarketleri.com da en güncel Şok Aktüel kataloglarının yanı sıra geçmiş tüm Şok Aktüel ürün kampanyalarını ve kataloglarını bulabilirsiniz.

Şok Marketleri’ni Facebook’ta takip ederek fırsat ve kampanyalardan erkenden haberdar olabilirsiniz. FACEBOOKTA TAKİP ET

Şok Market Aktüel Kataloglarına ulaşmak için TIKLAYIN...

Şok Aktüel Çarşamba Fırsatları 

Bir önceki Cumartesi gününden aktüel afişler, aktüel kataloglar, dijital broşürler ve sokmarketleri.com’dan ilan edilen ürünler, Şok Marketlerin en kapsamlı aktüel kampanya aksiyonudur. Cumartesi günleri satışa çıkarılan Şok Aktüel ürünlerine nazaran daha fazla ürün içermektedir. İki veya daha fazla afişten oluşan Şok Aktüel Haftanın Fırsatları Kataloğu gıda dışı ürünlerin yanı sıra gıda, deterjan ve kozmetik gibi grup ürünlerini de kapsar.
Şok Aktüel Haftanın Fırsatları ürünleri Şok Market mağazalarındaki kırmızı fırsat sepetleri içerisinde teşhir edilir. Şok aktüel ürünlerinin teşhir edildiği bu sepetler genellikle kasalara en yakın noktada ve ilk sıralarda konumlanır. Şok aktüel ürünlerinde güncel dönemler, özel günler ve bayramlar öncelik taşır.

Şok Aktüel Cumartesi Fırsatları

Şok Aktüel ürünlerinin duyurulduğu ikinci katalog ise Şok Market Hafta Sonu Fırsatları veya Cumartesi Fırsatları kataloğudur. Genellikle bir sayfalık afişten oluşan bu katalogda Şok Aktüel ürünleri Çarşamba gününe göre daha sınırlıdır. Hafta sonu Şok Aktüel ürünleri arasında gıda ve gıda dışı bir çok ürün bulunabilir. Hafta Sonu Fırsatları olarak bilinen Cumartesi Şok aktüel ürünleri stoklarla sınırlıdır ve Çarşamba gününden ilan edilirler. Mağazalardan satın alınabildiğiniz tüm ürünleri Cepte Şok uygulamasından da satın alabilirsiniz. Hafta sonu Şok Aktüel ürünlerinde de güncel durumlar (sevgililer günü, bayramlar vs.) önceliklidir.

Şok Market 25TL Üzeri İndirimler

Şok Market 25₺ ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine çeşitli ürünleri raf fiyatının çok altında satıyor. Bu imdirimli ürünlerin indirim oranları yüzde altmış gibi rakamlara çıkabiliyor. Şok Aktüel Haftanın fırsatları ve Şok Aktüel Hafta Sonu Fırsatları ile birlikte ilan edilen bu ürünler bazı dönemlerde çok çeşitli olabiliyor. Şok Aktüel ürünlerinin devamı niteliğinde olan bu ürünler Çarşamba ve Cumartesi günlerine ilave olarak Pazartesi günlerinde de bir ürün ekleniyor. 
 


Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.