Şok Market Eve Teslim Online Alışveriş


Şok Market Online Olarak Cepte Şok Üzerinden Yapılan Alışverişler Eve Teslim Ediliyor Mu? Cepte Şok Üzerinden Yapılan Eve Teslim Alışverişlerden Ek Ücret Talep Ediliyor Mu ? Teslimat Ücretsiz Mi? Şok Market İş Başvurusu Alıyor Mu?Bakalım.


Şok Market Online Olarak Cepte Şok Üzerinden Yapılan Alışverişler Eve Teslim Ediliyor Mu? Cepte Şok Üzerinden Yapılan Eve Teslim Alışverişlerden Ek Ücret Talep Ediliyor Mu ? Teslimat Ücretsiz Mi? Şok Market İş Başvurusu Alıyor Mu?Bakalım.


Artan mağaza sayılarına doğru orantılı bir şekilde istihdamı, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği ve popülaritesi her geçen gün artan Şok Market “Cepte Şok” uygulaması ile e ticarete giriş yapmıştı. Cepte Şok web sitesi ve Cepte Şok Uygulamasına giren müşteriler, istediği reyonlardan istediği ürünleri sepete atıyor ve online olarak ödemesini gerçekleştiriyordu. Ürünler mağaza görevlileri tarafından toplanarak belirtilen alanlarda müşteri için ayrılıyor ve müşteri daha sonra mağazaya gelerek sıra beklemeden ürünlerini alıp gidiyordu. 
Koronavirüs salgını dolayısıyla hızlı bir atılım yapan Şok Market, online olarak yapılan Cepte Şok alışverişlerine “Adrese Teslim, Eve Teslim” seçeneğini getirerek ürünleri müşterilerine kapıda teslim etmeye başladı. 


ŞOK MARKET BİSİKLETLE EVLERE SERVİSE BAŞLIYOR HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ŞOK MARKET EVE TESLİM ALIŞVEİRŞLERDE TESLİMAT ÜCRETİ YADA EK ÜCRET ALMIYOR

Cepte Şok uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde istenilen ürüne kolayca ulaşmanıza olanak tanıyan Şok Market, online alışveriş uygulaması Cepte Şok’ta da market fiyatlarını aynı şekilde uyguluyor. Bir ürünün fiyatı markette neyse Cepte Şok üzerinden de o fiyata satın alabiliyorsunuz. Yaptığınız alışverişlerdeki ürünleri mağazadan teslim alabileceğiniz gibi, adrese teslim seçeneğini seçerek kapıda teslim alabilirsiniz. 
Şok Market eve teslim online alışverişlerde teslimat ücreti almıyor. Ayıca herhangi bir komisyon veya ek ücret talep etmiyor.  Ürünler size en yakın mağazadan teslim ediliyor. Bunun için Cepte Şok uygulamasına giriş yaptığınızda size en yakın mağazayı seçmelisiniz. Ayrıca parasını ödediğiniz ancak markette bulunmayan ürünlerin ücretleri aynı gün hesabınıza geri yatırılıyor. Ürünler size teslimat  tutanağı ile teslim edilirken yaptığınız alışveriş listesinden gelen ürünleri kontrol etme olanağınız bulunuyor. 


ŞOK MARKET PERSONEL ALIMI YAPACAK MI?

Şimdilik teslimat  personeli bulunmayan Şok Market, adrese teslimat seçenekli online alışverişleri mağaza personelleri aracılığı ile eve teslim ediyor. Ürünler mağaza personeli tarafından toplanıyor, kontrol ediliyor ve eve teslim ediliyor. Bu durum Şok Market mağazalarında yoğunluğa sebep olsa da zaman içerisinde ilgili birimin oluşturulacağı belirtildi. Resmî açıklamaya göre sene sonuna kadar 5 bin kişiye istihdam olanağı sağlanacağı bildirildi. Hali hazırda yeni açılan mağazalar ve mevcut mağaza personel açıkları için personel alımı yapan Şok Market’e, teslimat personeli alımı da yapılacak.

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.