Ana içeriğe atla

Şok Market Eve Teslim Online Alışveriş


Şok Market Online Olarak Cepte Şok Üzerinden Yapılan Alışverişler Eve Teslim Ediliyor Mu? Cepte Şok Üzerinden Yapılan Eve Teslim Alışverişlerden Ek Ücret Talep Ediliyor Mu ? Teslimat Ücretsiz Mi? Şok Market İş Başvurusu Alıyor Mu?Bakalım.


Şok Market Online Olarak Cepte Şok Üzerinden Yapılan Alışverişler Eve Teslim Ediliyor Mu? Cepte Şok Üzerinden Yapılan Eve Teslim Alışverişlerden Ek Ücret Talep Ediliyor Mu ? Teslimat Ücretsiz Mi? Şok Market İş Başvurusu Alıyor Mu?Bakalım.


Artan mağaza sayılarına doğru orantılı bir şekilde istihdamı, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği ve popülaritesi her geçen gün artan Şok Market “Cepte Şok” uygulaması ile e ticarete giriş yapmıştı. Cepte Şok web sitesi ve Cepte Şok Uygulamasına giren müşteriler, istediği reyonlardan istediği ürünleri sepete atıyor ve online olarak ödemesini gerçekleştiriyordu. Ürünler mağaza görevlileri tarafından toplanarak belirtilen alanlarda müşteri için ayrılıyor ve müşteri daha sonra mağazaya gelerek sıra beklemeden ürünlerini alıp gidiyordu. 
Koronavirüs salgını dolayısıyla hızlı bir atılım yapan Şok Market, online olarak yapılan Cepte Şok alışverişlerine “Adrese Teslim, Eve Teslim” seçeneğini getirerek ürünleri müşterilerine kapıda teslim etmeye başladı. 


ŞOK MARKET BİSİKLETLE EVLERE SERVİSE BAŞLIYOR HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ŞOK MARKET EVE TESLİM ALIŞVEİRŞLERDE TESLİMAT ÜCRETİ YADA EK ÜCRET ALMIYOR

Cepte Şok uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde istenilen ürüne kolayca ulaşmanıza olanak tanıyan Şok Market, online alışveriş uygulaması Cepte Şok’ta da market fiyatlarını aynı şekilde uyguluyor. Bir ürünün fiyatı markette neyse Cepte Şok üzerinden de o fiyata satın alabiliyorsunuz. Yaptığınız alışverişlerdeki ürünleri mağazadan teslim alabileceğiniz gibi, adrese teslim seçeneğini seçerek kapıda teslim alabilirsiniz. 
Şok Market eve teslim online alışverişlerde teslimat ücreti almıyor. Ayıca herhangi bir komisyon veya ek ücret talep etmiyor.  Ürünler size en yakın mağazadan teslim ediliyor. Bunun için Cepte Şok uygulamasına giriş yaptığınızda size en yakın mağazayı seçmelisiniz. Ayrıca parasını ödediğiniz ancak markette bulunmayan ürünlerin ücretleri aynı gün hesabınıza geri yatırılıyor. Ürünler size teslimat  tutanağı ile teslim edilirken yaptığınız alışveriş listesinden gelen ürünleri kontrol etme olanağınız bulunuyor. 


ŞOK MARKET PERSONEL ALIMI YAPACAK MI?

Şimdilik teslimat  personeli bulunmayan Şok Market, adrese teslimat seçenekli online alışverişleri mağaza personelleri aracılığı ile eve teslim ediyor. Ürünler mağaza personeli tarafından toplanıyor, kontrol ediliyor ve eve teslim ediliyor. Bu durum Şok Market mağazalarında yoğunluğa sebep olsa da zaman içerisinde ilgili birimin oluşturulacağı belirtildi. Resmî açıklamaya göre sene sonuna kadar 5 bin kişiye istihdam olanağı sağlanacağı bildirildi. Hali hazırda yeni açılan mağazalar ve mevcut mağaza personel açıkları için personel alımı yapan Şok Market’e, teslimat personeli alımı da yapılacak.

Yorumlar

Diğer Kataloglar

Şok Market Hafta Sonu Fırsatları 4 Nisan

4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında.Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.
4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında. Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.

Şok Market Bu Hafta Şok Aktüel Ürünler Kataloğu 18 Mayıs

Şokta Bu Hafta Şok Aktüel Ürün Kataloğu 18 MayısŞok aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şokta bu hafta ne var, şok aktüel ürünlerinde bu hafta ne gelecek, şok hafta sonu indirimleri neler?
Bu hafta Şok’ta
Bu hafta şokta kamp ve piknik sever müşteriler için yardımcı malzemeler bulabileceksiniz. Şok market bu hafta kamp sandalyesi, termos piknik çantası gibi ürünler satacak.
İşte öne çıkan üç ürün;
Katlanır Kamp Sandalyesi Kırmızı ve mavi renk seçenekleri olan katlanır kamp sandalyesi kolay temizlenebilir yüzeye sahip. Şok Market Katlanır Kamp Sandalyesi Fiyatı: 44,90₺
Termos Piknik Çantası  36x31x31 ebatlara sahip bu termos çanta ile sıcak yada soğuk içecek ve yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Şok Market Termos Piknik Çantası Fiyatı: 19,95₺

32 Parça Piknik Seti Altışar adet tabak çatal kaşık bardak bıçak içeriğine sahip bu kutu pratik bir kullanım sağlıyor. Yıkanabilen plastik malzemeye sahip bu ürünü defalarca kullanabilirsiniz. Şok Market Piknik Seti Fiyatı: 17,50₺

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020Şok Market Hafta sonu Fırsat ürünleri neler olacak sorusunun cevabı bu yayında. Şok'ta bu hafta sonu Everest 7inç tablet 399TL, Everest mouse klavye set 39,95TL, Mikrofonlu USB webcam 89,90TL, Kablosuz mouse 17,50TL, Philips 10.000mAh powerbank 59,90TL, S-link 32GB USB Bellek 29,95TL, Kinetix spor ayakkabı 69,90TL, Addison ekran temizleme seti 9,90TL, Dondurma kabı 4,99TL, Meşrubat bardağı 2,99TL, Çocuk kitapları 3,99TL, Çocuk üçlü patik  çorap 6,99TL, Kız çocuk elbise 16,95TL, olarak listelenmiştir.
Bu hafta sonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler?Bu hafta ssonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler? sorusuna cevap olarak ise Sensodyne 50ml diş macunu 19,90TL  yerine 10TL'den, Sensodyne diş eti ferahlığı diş fırçası 18,90TL yerine 9TL'den, Tursil 3kg toz deterjan 11TL'den ve Pınar 750gr süzme peynir 15TL'den satılacak. 29 Ağustos 2020 Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürünü aşağıdan inceleyiniz. 

Şok Market İninal Kart Satışı ve Bakiye Yüklemeye Başladı

Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında...Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında merak edilenler... Şok Market dijital ürün ve hizmet satışına bir yenisini daha ekledi. Şok’ta League of Legends RP yüklemeleri, Zula Altın, Fatura ödemelerine ek olarak şimdi de İninal Kart satışı ve İninal Kart Bakiye Yükleme hizmetlerine de başladı.


Mobil ödeme ve özellikle online oyun kullanıcıları tarafından tercih edilen İninal Kart artık Şok’ta da satılıyor. 5TL kart ücretiyle satılan İninal kart Şok Market kasalarında yerini aldı. Yine Şok Market kasalarında tek seferde 300₺ ye kadar İninal kartınıza bakiye yükleyebiliyorsunuz. 2TL komisyon ücreti alınan İninal kart yüklemeleri tüm Şok Marketler’de aktif hale geldi.
Ayrıca Bakınız: Şok Market LOL RP satışına başladı 
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi...
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi... Şok Market 18 Ocak hafta sonu afişinde öne çıkan ürünler arasında; 1399 liralık fiyatıyla XBox One oyun konsolu ilk sırada yer alıyor. Kablosuz mouse 39,95₺, Bluetooth hoparlör 29,95₺, lisanslı oyun çadırı 45₺, kaydırak 79,90₺, 10 raflı kitaplık 99,90₺,rakamlı yer karosu 29,95₺. 

Şok Market aktüel kampanyalı hafta sonu ürünleri 18 Ocak için bu kadar. A101 aktüel ürünlerinin yanı sıra, BİM altüel, Şok Market Haftanın Fırsatları ve Şok Market Haftasonu Fırsatları gibi kampanya duyurularını yapmaya devam ediyoruz.
Aktüel Ürün Nedir? Merak ediyorsanız TIKLAYINIZ...TIKLAYIN…

Şok Aktüel Kataloğu Haftanın Fırsatları 20 Mayıs

Şok aktüel 20 Mayıs Kataloğunda bu hafta neler var?Bu hafta Şok'ta valiz çeşitlerinden erkek spor ayakkabıya, çelik saklama kabından cam servis ürünlerine bir çok ürün satışta olacak. İşte Bazı öne çıkan ürünlerŞok aktüel 20 Mayıs Kataloğunda bu hafta neler var? Bu hafta Şok'ta valiz çeşitlerinden erkek spor ayakkabıya, çelik saklama kabından cam servis ürünlerine bir çok ürün satışta olacak. İşte Bazı öne çıkan ürünler Büyük Boy Valiz 109TLOrta Boy Valiz 99,90TLKüçük Boy Valiz 89,90TLÇelikj Saklama Kapları 12,95TL-14,95TL-16,95TLCam Lokumluk 12,95TLKaraf 9,95TL3'lü Bardak 12,95TLEl ve Yüz Havlusu 12,95TLÇift Kişilik Pike 29,95TLÇift Kişilik Çarşaf 21,95TLKoltuk Örtüsü 17,95TLGolf Maraşım Dondurma 16,95TLMega Boy Ruffles Lays Doritos 7,25TL
Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.