Şok Market Aktüel Kataloğu-Haftanın Fırsatları 29 Nisan


Şok Market Aktüel Kataloğu yayınlandı. Bu hafta 29 Nisan 2020 Şok Market kampanya ürünleri neler? Şok Market aktüel ürünleri neler olacak? Şok Marketlerin erkenden satışa sunduğu Haftanın Fırsatları ürünleri bu yazıda.

Şok Market Aktüel Kataloğu yayınlandı. Bu hafta 29 Nisan Şok Market kampanya ürünleri neler? Şok Market aktüel ürünleri neler olacak? Şok Marketlerin 29 Nisan 2020 Çarşamba satışa sunduğu Haftanın Fırsatları ürünleri bu yazıda.

Şok Marketlerde fiyatları ve kaliteleri ile öne çıkan ürünleri her zamanki gibi listeledik. Şok Market Aktüel Kataloğu 2020 olarak merak edilen ürünlerden haberdar olmak için bizi takip edin! İşte 29 Nisan Şok Market Aktüel Kataloğu ve öne çıkan ürün listesi.

İki kapılı ayakkabılık 139₺
Slazanger bay bayan eşofman takımı 119,90₺
Slazanger Bay Bayan spor ayakkabı 79,90₺
Kadın spor tayt 39,95₺
Bay bayan t shirt 24,95₺
Spor çanta 34,95₺
Erkek sporcu atlet 12,90₺
Kadın sporcu büstiyer 24,95₺Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.