A101 Televizyon Fiyatları Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

A101 Televizyon Fiyatları Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Satışa sunduğu teknolojik ürünleri ve uygun fiyatları ile A101 Aktüel Katalogları ve Aldın Aldın Kampanya Broşürleri merakla takip edilmekte. Bu sayfada A101 Aktüel Katalogları veya A101 Aldın Aldın Kampanya Broşürlerinde duyurulan ve A101’de satışa sunulan televizyonlara yer verilecektir.Ürünleri arasında tüketici elektroniğine ciddi anlamda yer ayıran A101, sattığı elektronik ürünlerde orijinal markalı ürünlere, kaliteye ve uygun fiyata önem veriyor. Tüketici elektroniği ürünleri arasında olan televizyonlar A101 Aldın Aldın fırsat ürünleri arasında önemli oranda yer alıyor. Öyle ki her hafta Perşembe günleri satışa çıkarılan A101 Aktüel Ürünleri Kataloğu veya Aldın Aldın Fırsatları Broşüründe yer alan ürünler arasında bir veya birkaç adet televizyon çeşidinin muhakkak var olduğunu görüyoruz.

Her bütçeye göre televizyonlar satan A101 piyasa fiyatlarına göre oldukça ucuza bu ürünleri müşterilerine sunmakta. LED TV’lerden Smart TV’lere, Kavisli ekranlı televizyonlardan Android Televizyonlara birçok çeşit A101 Aktüel Katalogları arasında kendine yer buldu. Bilindik ve piyasada büyük pay sahibi markaların televizyonlarını satmakla birlikte, orijinal ürün ve teknik destek garantisini de müşterilerine veriyor. Sattığı televizyon markaları arasında PHİLİPS, TOSHİBA, SAMSUNG gibi dev markalar öne çıkıyor. Ayrıca A101 duyurduğu Aldın Aldın Fırsatlarında HI LEVEL markası gibi uygun fiyatlı televizyon üreticilerini de tüketiciler ile buluşturuyor. HI LEVEL markasının Vestel güvencesi ve garantisiyle satıldığını da belirtelim.Ayrıca A101 televizyon satışlarında ülkemizde ağırlık gösteren elektronik marketlerine meydan okuduğunu da söyleyebiliriz. Çoğu marketin stoklu olarak satmaya cesaret gösteremediği televizyon ürünlerini A101 mağazalarında görmek mümkün. Bu ürünler arasında pahalı 4K Curved kavisli ekranlı televizyonları, büyük ekranlı 4K smart TV’leri sayabiliriz.

Samsung 55NU7300 55" UHD Curved TV marka ve modelli televizyonu, piyasa fiyatı4700TL iken A101 4399TL’den satışa çıkarmıştı.

Yine A101 televizyon satışlarında Toshiba 55V5863DAT 55" UHD Smart Led TV ürününü piyasa fiyatı 3899TL iken 3299TL’den satarak piyasaya meydan okumuştu. 

A101 televizyon ürünleri arasında yüksek kalite ve düşük fiyatlı stratejisi ile geniş kitlelere hitap etti. A101’in elektronik ürünleri nasıl ucuza satabildiği ise merak edilmiyor değil.
Televizyon marka ve modelleri, özellikleri, fiyatları günden güne ve dönemden döneme değişeceğinden her birini incelemeyeceğiz. Ancak eğer siz A101’den televizyon satın almış iseniz lütfen yorumlara memnuniyetinizi, görüş ve önerilerinizi yazarak başka insanlara yardımcı olunuz.

A101 Televizyon ürünleri içeren broşürlere ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bizi Facebook'ta takip Ederek Fırsat ve Kampanyalardan En Önce Haberdar Olun
FACEBOOK'TA TAKİP ETYorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.