A101 CEP TELEFONU MARKA VE MODELLERİ KULLANICI YORUMLARI VE ÖZELLİKLERİ


A101 CEP TELEFONU MARKA VE MODELLERİ KULLANICI YORUMLARI VE ÖZELLİKLERİ

Bu sayfada A101 cep telefonu marka ve modelleri, A101 cep telefonu özelliklerine değinip A101 de satılan cep telefonlarına gelen kullanıcı yorumlarını inceleyeceğiz. Bu sayfa A101 cep telefonları hakkında gelen şikayet, öneri ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak A101’den cep telefonu almak isteyen müşterilere tavsiye olunması açısından oluşturuldu. Bu sebeple A101’den cep telefonu almış iseniz lütfen görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorumlarda belirtiniz. Böylelikle A101 cep telefonu müşterilerine rehberlik ederek kullanıcı yorumlarınız ile onlara yardımcı olabilirsiniz.Yeni trendler ile birlikte teknoloji artık cebimize sığmaya başladı. Teknolojileri cebimize sığdıran cep telefonları günümüzde artık arama yapmak ve arama almanın ötesinde internete bağlanmak, oyunlar oynamak, fotoğraflar çekmek, sosyal ağlara katılmak ve hatta televizyon kanallarını izlemek için kullanılıyor. Cep telefonunun yerine getirmesi beklenen özellikler bu kadar çok olunca haliyle bir cep telefonundan beklenen kabiliyette doğru orantı ile artıyor. Piyasada bir çok donanımda ve bir çok özellikte cep telefonları bulunmakta. Her bütçeye her kitleye ve her kişiliğe özel cep telefonları piyasada yerini almış bulunuyor.
Cep telefonu pazarı bu kadar geniş kitlelere ulaşmışken artık cep telefonu alışverişi elektronik marketlerin dışına taşmış hemen hemen ulaşabileceğimiz her market rafında kendine yer bulabilmiştir.

Cep telefonu pazar ağından nasibini almak isteyen A101 ise hemen hemen her hafta farklı bir cep telefonunu A101 Aldın Aldın Fırsat Broşürü veya A101 Aktüel Kataloğunda müşterilerine duyuruyor. Geniş fiyat aralığında ve  çeşitli özelliklerdeki cep telefonlarını A101 Aktüel Kataloğunda-Aldın Aldın Broşüründe her hafta görüyoruz. Sattığı cep telefonu markaları arasında Samsung, Huawei, Nokia, LG, Xiamoi gibi dev markalara yer veren A101 cep telefonu piyasasına yeni girmiş olan OPPO markasını Türkiye’ye ilk duyuran şirket diyebiliriz. Sattığı cep telefonlarında piyasa fiyatından düşük fiyatlar ile dikkat çeken A101, Orijinal ürün ve yetkili servis garantili ürünleri müşterilerin beğenisine sunuyor. İster günlük kullanım isterse de performans beklentili özelliklere sahip bir çok cep telefonu A101 mağazalarında bulunuyor.


Genel kullanıcı yorumları incelendiğinde müşterilerin çoğunluğu A101’den alınan cep telefonlarından memnun. Şikayete konu olan hususlar incelendiğinde ise genellikle teknik servis prosedürlerinin iyi bilinmemesinden ve ürün özelliklerinin detaylı incelenmemesinden kaynaklandığı anlaşılıyor. Buna rağmen bazı ürünlerde ürünün kendisinden kaynaklı problemlerde gözlemleniyor. Ancak bu durum her ticaret zincirinde olabileceği gibi, ürünlerin yetkili servis garantili olması nedeniyle teknik servis ve garanti süreçleri hakkında detaylı bilgi alınması gerekiyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi;
Bu sayfa A101 cep telefonları hakkında gelen şikayet, öneri ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak A101’den cep telefonu almak isteyen müşterilere tavsiye olunması açısından oluşturuldu. Bu sebeple A101’den cep telefonu almış iseniz lütfen görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorumlarda belirtiniz. Böylelikle A101 cep telefonu müşterilerine rehberlik ederek kullanıcı yorumlarınız ile onlara yardımcı olabilirsiniz.

A101 Cep Telefonu ürünleri içeren broşürlere ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bizi Facebook'ta takip Ederek Fırsat ve Kampanyalardan En Önce Haberdar Olun
FACEBOOK'TA TAKİP ET

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.