Ana içeriğe atla

A101 CEP TELEFONU MARKA VE MODELLERİ KULLANICI YORUMLARI VE ÖZELLİKLERİ


A101 CEP TELEFONU MARKA VE MODELLERİ KULLANICI YORUMLARI VE ÖZELLİKLERİ

Bu sayfada A101 cep telefonu marka ve modelleri, A101 cep telefonu özelliklerine değinip A101 de satılan cep telefonlarına gelen kullanıcı yorumlarını inceleyeceğiz. Bu sayfa A101 cep telefonları hakkında gelen şikayet, öneri ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak A101’den cep telefonu almak isteyen müşterilere tavsiye olunması açısından oluşturuldu. Bu sebeple A101’den cep telefonu almış iseniz lütfen görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorumlarda belirtiniz. Böylelikle A101 cep telefonu müşterilerine rehberlik ederek kullanıcı yorumlarınız ile onlara yardımcı olabilirsiniz.Yeni trendler ile birlikte teknoloji artık cebimize sığmaya başladı. Teknolojileri cebimize sığdıran cep telefonları günümüzde artık arama yapmak ve arama almanın ötesinde internete bağlanmak, oyunlar oynamak, fotoğraflar çekmek, sosyal ağlara katılmak ve hatta televizyon kanallarını izlemek için kullanılıyor. Cep telefonunun yerine getirmesi beklenen özellikler bu kadar çok olunca haliyle bir cep telefonundan beklenen kabiliyette doğru orantı ile artıyor. Piyasada bir çok donanımda ve bir çok özellikte cep telefonları bulunmakta. Her bütçeye her kitleye ve her kişiliğe özel cep telefonları piyasada yerini almış bulunuyor.
Cep telefonu pazarı bu kadar geniş kitlelere ulaşmışken artık cep telefonu alışverişi elektronik marketlerin dışına taşmış hemen hemen ulaşabileceğimiz her market rafında kendine yer bulabilmiştir.

Cep telefonu pazar ağından nasibini almak isteyen A101 ise hemen hemen her hafta farklı bir cep telefonunu A101 Aldın Aldın Fırsat Broşürü veya A101 Aktüel Kataloğunda müşterilerine duyuruyor. Geniş fiyat aralığında ve  çeşitli özelliklerdeki cep telefonlarını A101 Aktüel Kataloğunda-Aldın Aldın Broşüründe her hafta görüyoruz. Sattığı cep telefonu markaları arasında Samsung, Huawei, Nokia, LG, Xiamoi gibi dev markalara yer veren A101 cep telefonu piyasasına yeni girmiş olan OPPO markasını Türkiye’ye ilk duyuran şirket diyebiliriz. Sattığı cep telefonlarında piyasa fiyatından düşük fiyatlar ile dikkat çeken A101, Orijinal ürün ve yetkili servis garantili ürünleri müşterilerin beğenisine sunuyor. İster günlük kullanım isterse de performans beklentili özelliklere sahip bir çok cep telefonu A101 mağazalarında bulunuyor.


Genel kullanıcı yorumları incelendiğinde müşterilerin çoğunluğu A101’den alınan cep telefonlarından memnun. Şikayete konu olan hususlar incelendiğinde ise genellikle teknik servis prosedürlerinin iyi bilinmemesinden ve ürün özelliklerinin detaylı incelenmemesinden kaynaklandığı anlaşılıyor. Buna rağmen bazı ürünlerde ürünün kendisinden kaynaklı problemlerde gözlemleniyor. Ancak bu durum her ticaret zincirinde olabileceği gibi, ürünlerin yetkili servis garantili olması nedeniyle teknik servis ve garanti süreçleri hakkında detaylı bilgi alınması gerekiyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi;
Bu sayfa A101 cep telefonları hakkında gelen şikayet, öneri ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak A101’den cep telefonu almak isteyen müşterilere tavsiye olunması açısından oluşturuldu. Bu sebeple A101’den cep telefonu almış iseniz lütfen görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorumlarda belirtiniz. Böylelikle A101 cep telefonu müşterilerine rehberlik ederek kullanıcı yorumlarınız ile onlara yardımcı olabilirsiniz.

A101 Cep Telefonu ürünleri içeren broşürlere ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bizi Facebook'ta takip Ederek Fırsat ve Kampanyalardan En Önce Haberdar Olun
FACEBOOK'TA TAKİP ET

Yorumlar

Diğer Kataloglar

Şok Market Bu Hafta Şok Aktüel Ürünler Kataloğu 18 Mayıs

Şokta Bu Hafta Şok Aktüel Ürün Kataloğu 18 MayısŞok aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şokta bu hafta ne var, şok aktüel ürünlerinde bu hafta ne gelecek, şok hafta sonu indirimleri neler?
Bu hafta Şok’ta
Bu hafta şokta kamp ve piknik sever müşteriler için yardımcı malzemeler bulabileceksiniz. Şok market bu hafta kamp sandalyesi, termos piknik çantası gibi ürünler satacak.
İşte öne çıkan üç ürün;
Katlanır Kamp Sandalyesi Kırmızı ve mavi renk seçenekleri olan katlanır kamp sandalyesi kolay temizlenebilir yüzeye sahip. Şok Market Katlanır Kamp Sandalyesi Fiyatı: 44,90₺
Termos Piknik Çantası  36x31x31 ebatlara sahip bu termos çanta ile sıcak yada soğuk içecek ve yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Şok Market Termos Piknik Çantası Fiyatı: 19,95₺

32 Parça Piknik Seti Altışar adet tabak çatal kaşık bardak bıçak içeriğine sahip bu kutu pratik bir kullanım sağlıyor. Yıkanabilen plastik malzemeye sahip bu ürünü defalarca kullanabilirsiniz. Şok Market Piknik Seti Fiyatı: 17,50₺

Şok Market İninal Kart Satışı ve Bakiye Yüklemeye Başladı

Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında...Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında merak edilenler... Şok Market dijital ürün ve hizmet satışına bir yenisini daha ekledi. Şok’ta League of Legends RP yüklemeleri, Zula Altın, Fatura ödemelerine ek olarak şimdi de İninal Kart satışı ve İninal Kart Bakiye Yükleme hizmetlerine de başladı.


Mobil ödeme ve özellikle online oyun kullanıcıları tarafından tercih edilen İninal Kart artık Şok’ta da satılıyor. 5TL kart ücretiyle satılan İninal kart Şok Market kasalarında yerini aldı. Yine Şok Market kasalarında tek seferde 300₺ ye kadar İninal kartınıza bakiye yükleyebiliyorsunuz. 2TL komisyon ücreti alınan İninal kart yüklemeleri tüm Şok Marketler’de aktif hale geldi.
Ayrıca Bakınız: Şok Market LOL RP satışına başladı 

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020Şok Market Hafta sonu Fırsat ürünleri neler olacak sorusunun cevabı bu yayında. Şok'ta bu hafta sonu Everest 7inç tablet 399TL, Everest mouse klavye set 39,95TL, Mikrofonlu USB webcam 89,90TL, Kablosuz mouse 17,50TL, Philips 10.000mAh powerbank 59,90TL, S-link 32GB USB Bellek 29,95TL, Kinetix spor ayakkabı 69,90TL, Addison ekran temizleme seti 9,90TL, Dondurma kabı 4,99TL, Meşrubat bardağı 2,99TL, Çocuk kitapları 3,99TL, Çocuk üçlü patik  çorap 6,99TL, Kız çocuk elbise 16,95TL, olarak listelenmiştir.
Bu hafta sonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler?Bu hafta ssonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler? sorusuna cevap olarak ise Sensodyne 50ml diş macunu 19,90TL  yerine 10TL'den, Sensodyne diş eti ferahlığı diş fırçası 18,90TL yerine 9TL'den, Tursil 3kg toz deterjan 11TL'den ve Pınar 750gr süzme peynir 15TL'den satılacak. 29 Ağustos 2020 Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürünü aşağıdan inceleyiniz. 
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi...
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi... Şok Market 18 Ocak hafta sonu afişinde öne çıkan ürünler arasında; 1399 liralık fiyatıyla XBox One oyun konsolu ilk sırada yer alıyor. Kablosuz mouse 39,95₺, Bluetooth hoparlör 29,95₺, lisanslı oyun çadırı 45₺, kaydırak 79,90₺, 10 raflı kitaplık 99,90₺,rakamlı yer karosu 29,95₺. 

Şok Market aktüel kampanyalı hafta sonu ürünleri 18 Ocak için bu kadar. A101 aktüel ürünlerinin yanı sıra, BİM altüel, Şok Market Haftanın Fırsatları ve Şok Market Haftasonu Fırsatları gibi kampanya duyurularını yapmaya devam ediyoruz.
Aktüel Ürün Nedir? Merak ediyorsanız TIKLAYINIZ...TIKLAYIN…

Şok Market Hafta Sonu Fırsatları 4 Nisan

4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında.Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.
4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında. Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.

Şok Marketler Haftanın Fırsatları Kampanya Kataloğu 1 Ocak

Şok Market Haftanın Fırsatları 1 Ocak Kampanya kataloğu yayınlandı. Şok Market yılbaşı Fırsatları ve kampanya ürünleri neler sorusunun cevabı yayınımızda.
Şok Market Haftanın Fırsatları 1 Ocak Kampanya kataloğu yayınlandı. Şok Market yılbaşı Fırsatları ve kampanya ürünleri neler sorusunun cevabı yayınımızda. Şok Market 1 Ocak kampanya kataloğunda öne çıkan ürünler ve fiyatları şu şekilde:  Bien Wood ahşap duvar rafı 39,90₺ Bien Wood iki katlı ahşap banyo rafı 99,90₺ Bien Wood ahşap tuvalet kağıtlık 39,95₺ Bien Wood ahşap 3 katlı banyo rafı 99,90₺ Bien Wood ahşap 5 katlı banyo rafı 149,95₺ Şamdan mini fırın 169₺ Matkap taşlama ve dekupaj 3lü set 229₺ Şarjlı vidalama 49,95₺ Çok amaçlı mutfak dolabı 149₺
Şok Marketler ve Cepte Şok’ta satışa sunulacak diğer kampanya ürünleri ise şu şekilde:


Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.