A101 Adrese Teslim Alışveriş Sistemi-Online Alışverişlerde Kapıya Teslimat Başladı


Online olarak yapılan alışveriş trendinin artmasıyla birçok şirket veya kuruluş eve teslimat online alışveriş ticaret sistemine yoğunlaştı. Yaşanan bu gelişme ile A101 Kapıya Teslim Online Alışveriş Nedir? A101 Adrese Teslimatlara Ne Zaman Başlıyor? A101 Eve Teslim Alışverişlerde Ek ücret Alıyor Mu? gibi sorular merak edilir oldu.


Online olarak yapılan alışveriş trendinin artmasıyla birçok şirket veya kuruluş eve teslimat online alışveriş ticaret sistemine yoğunlaştı. Bu trendi yakalamak isteyen A101 Kapıya teslim online alışveriş sistemini hayata geçirdi.
Bilindiği üzere A101 online alışveriş sitesi üzerinden yapılan alışverişleri zaten adrese teslim ediyordu. Ancak bu teslimat kargo şirketleri vasıtası ile yapılıyor buda teslimat sürelerinin uzamasına neden oluyordu. Özellikle taze gıda ve manav ürünlerinin adrese teslimatı, kargo prosedürleri nedeni ile güvenirliğini kaybediyordu.

ŞOK MARKET ADRESE TESLİMATA ÖNCEDEN BAŞLAMIŞTI

Marketten eve teslimat yapılan alışveriş sistemini Şok Market yakın zamanda test etmeye başlamıştı. Şok Market online alışveriş sistemi olan Cepte Şok üzerinden alışveriş yapan müşterilerin ürünleri en yakın Şok Markette toplanıyor ve mevcut mağaza çalışanları tarafından adrese teslim ediliyordu. 

A101 kapıya teslim alışveriş sisteminde farklı olarak teslimata özel personel ve adrese teslimat için özel araçlar kullanacağını belirtti. Böylelikle A101 eve teslim alışverişlerde hızlı olmayı ön  plana çıkarıyor.

İSTANBUL'DA HAYATA GEÇİRİLDİ

Kuruluşunun 12'nci yılında adrese teslimat hizmetine başlandığını duyuran A101 şimdilik sadece İstanbul'da üç ilçede faaliyet gösterildiğini açıkladı. Sanal alışverişlerde adrese teslim hizmetine her gün yeni personel ve teslimat araçlarının katılmasıyla bütün Türkiye'de eve teslim hizmetinin uygulanacağı ön görülüyor. "A101 Kapıda" isimli uygulama  iPhone ve Android uygulama mağazalarında çoktan yerini aldı. A101 Kapıda uygulamasını indirerek A101 kapıya teslim özellikli online alışveriş sistemini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.