Şok Market Hafta Sonu Fırsatları 15 Şubat

Şok Market 15 Şubat hafta sonu fırsatlarında neler var? Şok Market hafta sonu aktüel ürünler neler? Sorularının cevabı Şok Hafta Sonu Fırsatları afişinde. Ürünler Şok Marketler ve Cepte Şok’ta!

Şok Market 15 Şubat hafta sonu fırsatlarında neler var? Şok Market hafta sonu aktüel ürünler neler? Sorularının cevabı Şok Hafta Sonu Fırsatları afişinde. Ürünler Şok Marketler ve Cepte Şok’ta! Her hafta cumartesi günü yeni bir hafta sonu fırsat ürünleriyle karşımıza çıkan Şok Market bu hafta sonu da tek sayfalık bir afiş ile müşterilerine fırsat ürünlerini duyurdu. 

Kirli sepetli banyo dolabı 259₺, Motorola Bluetooth kulaklık 299₺, Philips kablosuz mouse 39,95₺ 

Şok Markette öne çıkan hafta sonu aktüel ürünleri Kirli sepetli banyo dolabı 259₺, Motorola Bluetooth kulaklık 299₺, Philips kablosuz mouse 39,95₺ . Ayrıca 25₺ ve üzeri alışverişlerde Anavarza süzme çiçek balı 350gr 15₺ den satılacak.

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.