BİM Aktüel Ürünler Kataloğu- Bim Aktüel 7 Şubat

Bim Aktüel Ürünler 7 Şubat kampanya kataloğu yayınlandı. Bim’de bu hafta neler var? Bim Aktüel ürünleri neler? Sorularının cevabı bu yayında!

Bim Aktüel Ürünler 7 Şubat kampanya kataloğu yayınlandı. Bim’de bu hafta neler var? Bim Aktüel ürünleri neler? Sorularının cevabı bu yayında!
Her cuma yeni aktüel ürünlerle müşterilerini ağırlayan BİM bu hafta da çeşitli uygun fiyatlı aktüel ürünlerle karşımıza çıktı. 
Ucuz fiyatları ve şaşırtıcı ürünleri ile müşterilerine kapılarını açan BİM’de bu hafta hangi ürünler var?

BİM Aktüel Ürünler 7 Şubat Neler Var?

BİM’de bu hafta LG K11 cep telefonu 870₺, Philips buharlı ütü 199₺, Arnica Elektrikli süpürge 379₺, Fakir saç kurutma makinesi 2200W 79,90₺, Fakir kahve makinesi 219₺, Casio kol saati 99,90₺, Soley battaniye 99,90₺ ve Braun erkek bakım seti ( saç sakal kesme) 139₺ fiyat etiketleriyle dikkat çeken ürünler.
BİM’de bu hafta çeşitli tekstil ve ev züccaciye ürünlerini bulmak mümkün olacak. İşte BİM 7 Şubat Cuma aktüel ürünler kataloğu:BİM AKTÜEL KULLANICI YORUMLARI:


Bim aktüel ürünlerinden satın aldıysanız yorum kısmında görüşlerinizi belirterek başka müşterilere de fikir sağlayabilir, onlara yardımcı olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.