Bim 14 Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu-Bim Aktüel

Bim Altüel Ürünler Kataloğu 14 Şubatta neler var? Bu hafta 14 Şubatta çeşitli aktüel ürünlerle karşımıza çıkan BİM, uygun fiyatlı ürünleriyle müşterilerini bekliyor. Akıllı telefondan akıllı bilekliğe, TV ünitesi nden set üstü ocağa bir çok ürün bu hafta BİM’de!


Bim Altüel Ürünler Kataloğu 14 Şubatta neler var? Bu hafta 14 Şubatta çeşitli aktüel ürünlerle karşımıza çıkan BİM, uygun fiyatlı ürünleriyle müşterilerini bekliyor. Akıllı telefondan akıllı bilekliğe, TV ünitesi nden set üstü ocağa bir çok ürün bu hafta BİM’de

MERMER DESENLİ ORTA SEHPA TABURE MERMER DESENLİ SAAT

Çeşitli mermer desenli ürünler sunan BİM, 14 aktüel ürünler kataloğu ile mermer desenli orta sehpa 89,95₺, mermer desenli zigon sehpa 99,90₺, mermer desenli sofra 49,90₺, mermer desenli duvar saati 19,90₺ fiyat ile satacağını duyurdu.

Bunun yanı sıra tv sehpası 199,90₺, set üstü ocak 159,90₺, Samsung A70 cep telefonu 2599₺, akıllı bileklik 59,90₺ fiyat etiketine sahip olacak ürünler.

BİM 14 ŞUBAT AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Bim aktüel ürünler 14 Şubat Kataloğunda yer alan diğer ürünler ise aşağıdaki 3 sayfalık posterde yer alıyor.


BİM ALTÜEL ÜRÜNLER KULANICI YORUMLARI:

BİM’den yukarıdaki ürünlerden birini satın aldıysanız yorum kısmında görüşlerinizi belirterek başka müşterilere de rehberlik edebilirsiniz.

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.