A101 20 Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu-Aldın Aldın 20 Şubat


20 Şubat A101 aktüel ürünler kampanya kataloğunda neler var? A101 Aldın Aldın fırsatlarında bu hafta neler var? Sorularının cevabı bu yayında.  Çamaşır makinesinden çamaşır kurutma makinesine telefondan televizyona tost makinesinden elektrikli süpürgeye işte 20 Şubat A101 kampanya ürünleri!

20 Şubat A101 aktüel ürünler kampanya kataloğunda neler var? A101 Aldın Aldın fırsatlarında bu hafta neler var? Sorularının cevabı bu yayında.  Çamaşır makinesinden çamaşır kurutma makinesine telefondan televizyona tost makinesinden elektrikli süpürgeye işte 20 Şubat A101 kampanya ürünleri! Honor cep telefonundan, Samsung 4K led tv’ye, SEG çamaşır makinesinden kurutma makinesine, kitaplıktan kapaklı gardroba, saç kurutma makinesinden tost makinesine bir çok ürün bu katalogda!

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.