Şok Market 21 Aralık Kampanya Kataloğu

Şok Marketler Haftasonu kampanyalı ürünler neler, Şok Market aktüel ürünlerinde neler var, Şok’ta bu hafta sonu kampanyalı ürünler Şok Market 21 Aralık Kampanya Kataloğunda 

Şok Marketler Haftasonu kampanyalı ürünler neler, Şok Market aktüel ürünlerinde neler var, Şok’ta bu hafta sonu kampanyalı ürünler Şok Market 21 Aralık Kampanya Kataloğunda.
Şok’ta bu hafta Duracell 2032 Düğme Pil 9,99₺, Davul Fırın 135₺, Alpina Aspiratör 119₺, Keramika 12 Parça Kahve Takımı 49₺, Borcam Kare Tepsi 16,95₺, Çek Bırak El Rondosu 19,95₺, Emaye Kızartma Tavası 29,95₺ ve Yaylı Çırpıcı 4,99₺ fiyatla satılacak. Ayrıca Şok Market kasalarında 25₺ ve üzeri alışverişlerde  Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri 16,90₺ yerine 9₺ den satılacak. Şok Market 21 Aralık Kampanya afişi ise şu şekilde:

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.