Şok Market 18 Aralık Haftanın Fırsatları

Şok Market 18 Aralık kampanya kataloğu yayınlandı. Şok Marketlerde saç kurutma makinasından yağmurluğa, erkek bottan kıl temizleme cihazına bir çok ürün sizleri bekliyor olacak

Şok Market 18 Aralık kampanya kataloğu yayınlandı. Şok Marketlerde saç kurutma makinasından yağmurluğa, erkek bottan kıl temizleme cihazına bir çok ürün sizleri bekliyor olacak. 
Şok Market ve Cepte Şok’ta satılacak başlıca ürünler şöyle olacak:
Arzum 2000w saç kurutma makinesi 85₺, Sinbo kıl temizleme cihazı 24,90₺, Erkek yağmurluk 69,90₺, Bayan yağmurluk 59,90₺, Erkek bot 49,90₺ fiyatla satılacak.
Ayrıca Şok Market kasalarında 25TL ve üzeri alışverişlerde 650gr Ülkeler Çokokrem 18₺ yerine 13₺den satılacak. Gillette ürünlerinde ise gayet güzel indirimler olacak. Şok Market 18 Aralık Çarşamba afişleri ise şu şekilde:


Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.