Şok Marketler’de fatura ödeme dönemi başladı. Şok Market’te fatura ödemelerinde komisyon alınıyor mu? Şok market fatura ödeme nasıl yapılır?


Dijital ürün ve hizmetlerin atışta olduğu günümüzde dijital ürün ve hizmet satan işletmeler arasına Şok Market de girdi. Daha önceden mobil operatör lira yüklemeleri yapan Şok Market dijital hizmetleri arasına fatura ödeme hizmetini de dahil etti.
Şok Market ve NKolay arasında yapılan mutabakat neticesinde, Şok Market kasalarında artık tüm faturalarınızı ödeyebileceksiniz. 

Şok Market’te fatura ödemek istediğinizde diğer aracı kuruluşlarda olduğu gibi 0,50₺ BSMV ve 1,50₺ de komisyon bedeli ödemek durumunda kalıyorsunuz. Şok Market İninal Kart yükleme, League of Legends RP yükleme, Zula Altın yükleme ve Şok Hediye Kart hizmetlerine de daha önceleri başlamış bulunuyordu.

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.