Şok Market LOL RP ( League Of Legends Riot Points) satışına başladı.


Şok Marketler’de League Of Legends Riot dönemi başladı. Şok Market’te League Of Legends Riot  komisyon alınıyor mu? Şok market League Of Legends RP nasıl satın alınır?


Dijital ürün ve hizmetlerin artışta olduğu günümüzde dijital ürün ve hizmet satan işletmeler arasına Şok Market de girdi. Daha önceden mobil operatör lira yüklemeleri yapan Şok Market dijital hizmetleri arasına League Of Legends RP satın alma  hizmetini de dahil etti.
Şok Market ve LOL arasında yapılan mutabakat neticesinde, Şok Market kasalarında artık  League Of Legends RP satın alabileceksiniz. 

Şok Market’te LOL RP satın almak istediğinizde diğer aracı kuruluşlarda olduğu gibi 0,50₺ BSMV ve 1,50₺ de komisyon bedeli ödemek durumunda kalıyorsunuz. Şok Market İninal Kart yükleme, League of Legends RP yükleme, Zula Altın yükleme fatura ödeme ve Şok Hediye Kart hizmetleriyle dijital pazara giriş yapmış oldu.

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.