Şok Market 13 Kasım Aktüel Kampanya KataloğuŞok Market 13 Kasım Aktüel kampanya kataloğu çıktı. Şok’ta kampanya ürünleri neler? Şok market aktüel kampanya kataloğunda neler var? Şok’ta bu hafta hangi ürünler kampanyada?

Şok Market 13 Kasım Aktüel kampanya kataloğu çıktı. Şok’ta kampanya ürünleri neler? Şok market aktüel kampanya kataloğunda neler var? Şok’ta bu hafta hangi ürünler kampanyada? Bu soruların cevabı Şok 13 Kasım kataloğunda, ürünler ise Şok Marketler ve CepteŞok’ta...


Şok Market PlayStation 4 Satacak

Şok Markette bu hafta en çok ilgi çeken ürün PlayStation 4 Pro 1TB modeli oluyor. 4K çözünürlükte olan PlayStation 4 oyun konsolu 2699₺ fiyat etiketiyle alıcılarıyla buluşmayı bekliyor.
PlayStation 4’ün yanı sıra Sinbo elektrikli ızgara 79,90₺, granit efektli tencere Çeşitleri 54,90₺, balık tavası 49,90₺, Borcam kare tepsi 14,95₺ fiyat etiketleriyle raflarda yerini alacak. 

İndirimdeki Ürünler 

Gıda ve temizlik ürünleri kategorisinde ise 10kg Tursil toz deterjan 39,90₺, sünger hediyeli Pril 1336ml bulaşık deterjanı 11,95₺, 6’lı Niğde Gazozu 7,50₺den satılacak.
Ayrıca 25₺ ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 225gr İkbal Afyon Fermente Sucuk ürününü 21,90₺ yerine 11₺‘ye almaya hak kazanacak.
Şok Market 13 Kasım kataloğunda yer alan tüm ürünlere ise aşağıdaki afişten ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.