Şok Market Çalışma Saatleri-Şok Mesai Saatleri

Şok Market çalışma saatleri? Şok mesai saatleri? Şok Market kaçta açılıyor? Şok Market kaçta kapanıyor? Sorularının cevapları yazımızda.


Şok Market çalışma saatleri? Şok mesai saatleri? Şok Market kaçta açılıyor? Şok Market kaçta kapanıyor? Sorularının cevapları yazımızda.
Şok çalışma saatlerini istisna bir durum söz konusu değilse Türkiye genelinde sabit tutuyor. İstanbul’daki bir Şok Market mağazası ile Van’daki bir Şok Market mağazasının çalışma saatleri aynıdır. 



Şok Market mesai saatlerini etkileyen faktörler resmi tatiller, mağaza konumu (sezonluk, yazlık, yoğun okul bölgesi) ve mevsimler olarak söylenebilir. 

Şok kaçta açılır kaçta kapanır?

Şok Market çalışma saatleri normal şartlarda her markette aynıdır. Mağazalar saat 09:00’da satışa açılır ve saat 21:00’da satışa kapanır. Yazlık Şok Market mağazalarında kapanış saati 22:00’dır. Ayrıca yoğun okul bölgesinde bulunan Şok mağazaları 08:00’da satışa açılır.



Bayramda Şok Market Açık Mı?

Müşteri yoğunluğu az olan Şok Market mağazaları bayramların birinci günü kapalıdırlar. Bununla birlikte Şok Market mağazalarının %95’i bayramın birinci günü 13:00’da satışa açılır. Diğer günler ise normal çalışma saatlerine devam ederler.

Yılbaşında ve Resmi Tatillerde Şok Market Açık Mı?

Yılbaşında yani 1 Ocak’ta tüm Şok Market Mağazaları 13:00’da açılır. 29 Ekim, 30 Ağustos, 23 Nisan gibi resmi tatillerde ise Şok Marketler normal çalışma saatleriyle 9-21 arasında hizmet vermektedir. 

Güncel Şok Mesai Saatleri 

Koronavirüs salgını dolayısı ile Şok Market Mesai saatleri 09:00-20:00 olarak güncellendi.

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.