A101 Online Alışveriş


A101 online alışveriş nasıl yapılır? A101 online mağazadan alınan ürünler nasıl teslim edilir? A101 internetten alışveriş güvenli mi? A101 online nedir? A101 internetten alınan bir ürün mağazadan teslim ediliyor mu?

A101 ONLİNE NEDİR?

A101 müşterilerin internet üzerinden alışveriş yapmasına olanak tanıyan A101’in online mağazasıdır. E ticaret sektöründe rakiplerinden bir adım önde olan A101 müşterilerine gıdadan temizlik ürünlerine, elektronikten elektrikli ev aletlerine bir çok ürünü müşterilerine online internet mağazası aracılığı ile ulaştırıyor. 

A101 İNTERNET MAĞAZASI NASIL KULLANILIR?

A101 online mağazasını ziyaret ederek almak istediğiniz ürünleri sepete atarsınız. Almak istediğiniz ürünleri aldıktan sonra sepetinize gidersiniz. Sepeti onayla seçeceğini seçerek teslimat seçeneğinizi tercih edersiniz. İster üye olarak isterseniz üye olmadan ödeme adımına geçerek siparişinizi tamamlarsınız.

A101 ONLİNE MAĞAZADAN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER NASIL TESLİM EDİLİR?

A101 internet mağazasından aldığınız ürünler kargo ile kapınıza gönderilir. Bununla birlikte online olarak satın aldığınız bir ürünü mağazadan teslimat seçeneği yoktur. 

A101 İNTERNET MAĞAZASI GÜVENLİ Mİ?

A101 online alışveriş web sitesi incelendiğinde SSL ile korunduğu gözlenmektedir. Ayrıca haklarınız sözleşmeler ile güvence altına alınmakta. Satın aldığınız bir ürünü kapınızda kontrol etmelisiniz. Alınan üründe bir hasar yada eksiklik varsa kargo görevlisiyle birlikte tutanak tutarak A101’e bildirmeniz gerekmektedir.

A101 İNTERNET MAĞAZASINDAN ALINAN BİR ÜRÜN NASIL İADE EDİLİR? KARGO ÜCRETLİ Mİ?

A101’den online satılan bir ürünün iadesi marketler üzerinden yapılmamaktadır. A101 web sitesinde belirtilen adrese fişi veya faturasıyla beraber ürünlerinizi kargo yoluyla iade edebilirsiniz. A101 internet mağazası 101₺ ve üzeri alışverişinizde kargo ücreti almıyor.

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.