Şok Market Kampanya Broşürü-Şok Ucuz 18-24 Eylül18 Eylül 2019 ŞOK aktüel ürünler kataloğu müşterilere sunuldu. Bu hafta ŞOK'ta neler var? merak ediliyor. Bu haftaki katalogda elektrikli ev aletleri, bilgisayara aksesuarları, züccaciye ürünleri, gıda ve temel tüketim malzemeleri bulunuyor. 18 Eylül 2019 ŞOK aktüel ürünler kataloğunda 2 yıl garantili Teba Elektrikli Çelik Su Isıtıcı 47,90 TL'den, Kumsal Sahan çeşitleri 17,95 TL'den, Psycholed Oyuncu Klavye 279 TL'den, Alo 7kg Toz Çamaşır Deterjanı 35,90 TL'den, Bic Mutfak Çakmağı 9,99TL fiyat etiketi ile satılacak.

Şok Market indirim ve kampanya duyurusuna bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Şok Marketler 18-24 Eylül tarihleri arasında Şok Ucuz sloganı ile çeşitli ürünler sunacak. İşte 18-24 Eylül Şok Market Kampanya Afişleri:


Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.