Şok Market 28 Eylül kampanya kataloğu duyuruldu. Bu hafta şokta neler var? Şok Market indirimli ürünleri neler? Şok aktüel ürünlerinde neler var sorularının cevabı bu yazıda.

Şok Market 28 Eylül kampanya kataloğu duyuruldu. Bu hafta şokta neler var? Şok Market indirimli ürünleri neler? Şok aktüel ürünlerinde neler var sorularının cevabı bu yazıda

Şok Market bu hafta çeşitli hırdavatçı ürünleri ile afişini öne çıkarıyor. Şok aktüel ürünleri arasında Darbeli matkap ve taşlama makine seti 149TL, akülü matkap 149TL, dekupaj aleti 99,90TL, silikon tabancası 19,95TL, WD40 sprey 14,95TL, matkap ucu seti 24,95TLden satılacak.
Ayrıca Şok kampanya kataloğunda ayakkabılık 119,90TL, 5000MAH powerbank 34,90TL, 10000MAH powerbank 54,90TL fiyat ile satışta olacak. Şok market kampanya afişinde diğer çeşitli telefon ve oto aksesuarlarını da görmek mümkün.
İşte şok 28 Eylül Kampanya Afişi 


Tüm Şok Market Kataloglarını görmek için TIKLAYINIZ 

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.