Tatilini Kamp Yaprak Geçirmek İsteyenler İçin Migros'ta 5 Ürün


Tatil Seçenekleri

Yaz mevsimi kendini artık resmen gösteriyor. Bayram tatillerini, haftasonu tatillerini ve yıllık izinlerini eğlenceli geçirmek isteyen insanların bir kısmı otel rezervasyonları yaparak, bir kısmı evinde bir kısmı ise doğayla başbaşa geçirmek istiyor.Otel Rezervasyon Fiyatları

Sezonun açılmasıyla beraber otel rezervasyon fiyatlarında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Kime otel rezervasyon sitelerine baktığımızda 5 bin liraları bulan otel rezervasyon fiyatlarını görebiliyoruz.
Trivago, Hotels, Tatilbudur ve Tatilsepeti gibi otel rezervasyon sitelerinde oldukça farklı fiyatlarla karşılaşıyoruz. Daha mütevazı ve daha uygun fiyatlı tatil geçirmek isteyenler ise Pansiyon Fiyatlarını araştırıyor.


Doğayla Başbaşa Bir Kamp

Tabi tek başına veya sevdikleriyle doğanın içinde bir kamp kurmak çoğu insan için vazgeçilmezdir. Gece ateşi, kuş sesleri ve sabah gün doğumuna şahit olmak bir çok tatilseverin hayali. 
Konu kamp olunca Migros'larda bulabileceğiniz çadır'dan katlanır sandalyeye, kamp lambasından uyku tulumuna başlıca kamp malzemelerine değineceğiz.

1) Uyku Tulumu


Migros kamp sezonunu değerlendirmek isteyen müşterileri için uyku tulumu ürününe reyonlarında yer ayırdı.

Fiyatına göre oldukça kaliteli olan uyku tulumu, kampa gitmeden önce almanız gereken başlıca malzemelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.
Migros Uyku Tulumu Fiyatı: 69,90₺

2) Kamp Çadırı

Kamp hayali kuran müşteriler için ikinci başlıca malzeme ise tabiki çadır.
En yakınınızdaki Migros Mağazalarından bulabileceğiniz bu kamp çadırı su geçirmez özelliğe sahip. 3 kişilik bu kamp çadırının fiyatı ise oldukça ekonomik.
Migros Kamp Çadırı Fiyatı: 199,90₺
3) Termal Çanta

İçerisine koyduğunuz sıcak yada soğuk yiyecek/içecekleri uzun saatler muhafaza edebilecek olan bu termos çanta kamp kurmak isteyen Migros müşterileri için kolaylık sağlıyor.
Kampa giderken mutlaka almanızı tavsiye ediyoruz.
Migros Termal Çanta Fiyatı: 29,90₺4) Katlanır Kamp Sandalyesi


İnce kumaşı sayesinde kolayca taşınabilen Touch Me Rejisör Kamp Koltuk; plaj, bahçe gibi her alanda rahatça kullanabileceğiniz bir sandalye modelidir. Kolayca temizlenebilir ve hızlıca kuruyabilir. İçecek bölmesi sayesinde koltuğunuzda otururken içeceğinizin tadını da çıkarabilirsiniz.

Migros Katlanır Kamp Sandalyesi Fiyatı: 49,90₺

5) Kamp LambasıHometech 27 LED'li Işıldak LED-272, üzerindeki 27 LED ampulü sayesinde oldukça güçlü bir ışık kaynağıdır. İç ve dış mekanlarda aydınlatma için kullanılabilir.
Migros Kamp Lambası Fiyatı: 29,90₺

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.