Ana içeriğe atla

Şok Market Online Alışveriş CepteŞok Nedir?

Şok Market alışveriş uygulaması CepteŞok Nedir? CepteŞok nasıl kullanılır? Cepte Şok detayları Şok Market Online Alışveriş Cepte Şok

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre en az bir defa internetten alışveriş yapmış veya internetten alışveriş yapmanın konforunu yaşamak isteyen müşteri olma ihtimaliniz çok yüksek.

Araştırmalar gösteriyor ki internet kullanıcılarının %65'i internetten alışveriş yapıyor.
İnternetten ürün satmak yada diğer adıyla online alışveriş satıcılar için hem daha fazla kişiye erişmek hemde stratejik bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Rakipleri olan Migros, Carrefour ve A101 in ardından Şok Marketler de internet üzerinden online ürün satışlarına başladı.
Online alışveriş ailesine katılan Şok Marketler'de internet üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyerek CepteŞok uygulamasını duyurdu.


Her geçen gün büyüyen satışa noktalarına yenilerini ekleyen Şok Marketlerin CepteŞok uygulamasına gelin yakından bakalım.

Şok Market'in online marketi olan CepteŞok'a giriş yaptığımızda bize en yakın Şok Market mağazasını seçmemizi isteyen bir ekranla karşılaşıyoruz. Bu ekrandan yapacağımız seçime göre ürünlerin stok ve fiyat bilgileri yeniden düzenleniyor.
Mağazaya özel indirimler yada kampanyalar var ise yaptığınız seçime göre gösteriliyor.
Ayrıca bazı satış noktalarının çalışma saatleri farklılık gösterebiliyor. Farklılık gösteren bu saatlerin dışında kalmamak için seçiminizi yaparken dikkat etmelisiniz.
Seçiminizi yaptıktan sonra sıra ürün reyonlarında gezerek sepetinizi doldurmaya geliyor.

Sonrasında kategoriler arasından seçim yaparak aradığınız ürüne hızlıca ulaşabiliyor olacaksınız.
Alışveriş adımlarında önce mağazanızı seçiyor sonrasında alışveriş sepetinizi dolduruyorsunuz.
Ödeme işlemlerini de tamamladıktan sonra siparişiniz seçtiğiniz şok market mağazasında hazırlanıyor ve seçtiğiniz saatte gidip siparişinizi alabiliyorsunuz.

Diğer rakiplerinin aksine şimdilik Cepte Şok uygulamasında evlere servis yada kapıda teslim bulunmuyor. Ancak müstesna olan ürünler kapınıza kadar kargo ile gönderiliyor. Bu ürünler buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon yada buna benzer uzaktan satış ürünlerini kapsıyor.
Uzaktan satış modelinde ürünlerin mağazalardan değil, direkt olarak şok marketler in dağıtım merkezlerinden gönderimi sağlanıyor.

Her ne kadar evlere servis hizmeti bulunmasa da, market koridorlarında vakit geçirmek istemeyen yada kasada sıra beklemeyi sevmeyen müşteriler için sağlanan bu uygulama zamanla daha da gelişeceğe benziyor. 


İnternet kullanıcıları bu sayfaya şu sorgularla ulaştılar:
Şok online alışveriş, cepte şok, şok marketler, şok aktüel

Diğer Kataloglar

Şok Market Bu Hafta Şok Aktüel Ürünler Kataloğu 18 Mayıs

Şokta Bu Hafta Şok Aktüel Ürün Kataloğu 18 MayısŞok aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şokta bu hafta ne var, şok aktüel ürünlerinde bu hafta ne gelecek, şok hafta sonu indirimleri neler?
Bu hafta Şok’ta
Bu hafta şokta kamp ve piknik sever müşteriler için yardımcı malzemeler bulabileceksiniz. Şok market bu hafta kamp sandalyesi, termos piknik çantası gibi ürünler satacak.
İşte öne çıkan üç ürün;
Katlanır Kamp Sandalyesi Kırmızı ve mavi renk seçenekleri olan katlanır kamp sandalyesi kolay temizlenebilir yüzeye sahip. Şok Market Katlanır Kamp Sandalyesi Fiyatı: 44,90₺
Termos Piknik Çantası  36x31x31 ebatlara sahip bu termos çanta ile sıcak yada soğuk içecek ve yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Şok Market Termos Piknik Çantası Fiyatı: 19,95₺

32 Parça Piknik Seti Altışar adet tabak çatal kaşık bardak bıçak içeriğine sahip bu kutu pratik bir kullanım sağlıyor. Yıkanabilen plastik malzemeye sahip bu ürünü defalarca kullanabilirsiniz. Şok Market Piknik Seti Fiyatı: 17,50₺

Şok Market İninal Kart Satışı ve Bakiye Yüklemeye Başladı

Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında...Şok Market İninal Kart yüklemesine komisyon alıyor mu Şok Market İninal Kart fiyatı ne kadar Şok Market İninal Kart ve İninal Kart yüklemeleri hakkında merak edilenler... Şok Market dijital ürün ve hizmet satışına bir yenisini daha ekledi. Şok’ta League of Legends RP yüklemeleri, Zula Altın, Fatura ödemelerine ek olarak şimdi de İninal Kart satışı ve İninal Kart Bakiye Yükleme hizmetlerine de başladı.


Mobil ödeme ve özellikle online oyun kullanıcıları tarafından tercih edilen İninal Kart artık Şok’ta da satılıyor. 5TL kart ücretiyle satılan İninal kart Şok Market kasalarında yerini aldı. Yine Şok Market kasalarında tek seferde 300₺ ye kadar İninal kartınıza bakiye yükleyebiliyorsunuz. 2TL komisyon ücreti alınan İninal kart yüklemeleri tüm Şok Marketler’de aktif hale geldi.
Ayrıca Bakınız: Şok Market LOL RP satışına başladı 

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020

Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürü 29 Ağustos 2020Şok Market Hafta sonu Fırsat ürünleri neler olacak sorusunun cevabı bu yayında. Şok'ta bu hafta sonu Everest 7inç tablet 399TL, Everest mouse klavye set 39,95TL, Mikrofonlu USB webcam 89,90TL, Kablosuz mouse 17,50TL, Philips 10.000mAh powerbank 59,90TL, S-link 32GB USB Bellek 29,95TL, Kinetix spor ayakkabı 69,90TL, Addison ekran temizleme seti 9,90TL, Dondurma kabı 4,99TL, Meşrubat bardağı 2,99TL, Çocuk kitapları 3,99TL, Çocuk üçlü patik  çorap 6,99TL, Kız çocuk elbise 16,95TL, olarak listelenmiştir.
Bu hafta sonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler?Bu hafta ssonu Şok'ta 25TL üzeri indirimli ürünler neler? sorusuna cevap olarak ise Sensodyne 50ml diş macunu 19,90TL  yerine 10TL'den, Sensodyne diş eti ferahlığı diş fırçası 18,90TL yerine 9TL'den, Tursil 3kg toz deterjan 11TL'den ve Pınar 750gr süzme peynir 15TL'den satılacak. 29 Ağustos 2020 Şok Market Hafta Sonu Fırsat Broşürünü aşağıdan inceleyiniz. 
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi...
Şok Marketler hafta sonu fırsatları kampanya kataloğunda neler var? Sorusunu merak edenler için Şok Market hafta sonu fırsat kataloğu yayınlandı. İşte X Box oyun konsolundan kitaplığa Şok Market  18 Ocak afişi... Şok Market 18 Ocak hafta sonu afişinde öne çıkan ürünler arasında; 1399 liralık fiyatıyla XBox One oyun konsolu ilk sırada yer alıyor. Kablosuz mouse 39,95₺, Bluetooth hoparlör 29,95₺, lisanslı oyun çadırı 45₺, kaydırak 79,90₺, 10 raflı kitaplık 99,90₺,rakamlı yer karosu 29,95₺. 

Şok Market aktüel kampanyalı hafta sonu ürünleri 18 Ocak için bu kadar. A101 aktüel ürünlerinin yanı sıra, BİM altüel, Şok Market Haftanın Fırsatları ve Şok Market Haftasonu Fırsatları gibi kampanya duyurularını yapmaya devam ediyoruz.
Aktüel Ürün Nedir? Merak ediyorsanız TIKLAYINIZ...TIKLAYIN…

Şok Market Hafta Sonu Fırsatları 4 Nisan

4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında.Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.
4 Nisan Şok Market Hafta Sonu Fırsat ürünleri neler sorusunun cevabı bu yayında. Boya işleriniz için merdivenden nem boyasına, boya rulosundan boya fırçasına, plastik iç cephe boyasından tavan boyasına, silikondan silikon tabancasına bir çok ürün ucuz fiyatları ile bu hafta sonu Şok Marketler ve Cepte Şok’ta.

PL Ürün Nedir | Özel Markalı Ürünler

Bu yazımızda marketlere yada diğer perakende işletmelere özel üretilen PL ürün nedir? Private Label ne demek? Özel Markalı Ürün Nedir sorularına cevap vereceğiz .
PL ÜRÜN ( private label) NEDİR? Dilimize ingilizceden geçmiş olan bu terim, temel anlamıyla “özel markalı ürün” demektir.  Bu ürünler sektörde hatrı sayılır ve güçlü yer tutan üreticiler tarafından, özellikle halk ağzındaki adıyla “ucuzluk marketleri “ diyebileceğimiz marketler adına üretilirler.
PL ürünler marketlere özel tescil edilmiş markaları üzerinde taşırken, aynı zamanda o markete ait fabrikalarda üretilmek zorunda değildirler. Örnek vermek gerekirse; Yeni Mağazacılık AŞ (A101) ve Yıldız Holding (Şok Market diyebiliriz) ortaklığında kurulan Ak Gıda yoğurt üretmektedir. Bu yoğurt aynı fabrika ve aynı bantta üretilmesine karşın A101 raflarında Birşah, Şok Market raflarında ise Mis markalı olarak satılmaktadır.  Bir başka örnekte ise Şok’a özel olan Karmen Hindistan Cevizli Bar ürünü Ülker Cocostar fabrikasında üretilir ama ma…

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.