Şok Market Online Alışveriş CepteŞok Nedir?

Şok Market alışveriş uygulaması CepteŞok Nedir? CepteŞok nasıl kullanılır? Cepte Şok detayları Şok Market Online Alışveriş Cepte Şok

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre en az bir defa internetten alışveriş yapmış veya internetten alışveriş yapmanın konforunu yaşamak isteyen müşteri olma ihtimaliniz çok yüksek.

Araştırmalar gösteriyor ki internet kullanıcılarının %65'i internetten alışveriş yapıyor.
İnternetten ürün satmak yada diğer adıyla online alışveriş satıcılar için hem daha fazla kişiye erişmek hemde stratejik bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Rakipleri olan Migros, Carrefour ve A101 in ardından Şok Marketler de internet üzerinden online ürün satışlarına başladı.
Online alışveriş ailesine katılan Şok Marketler'de internet üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyerek CepteŞok uygulamasını duyurdu.


Her geçen gün büyüyen satışa noktalarına yenilerini ekleyen Şok Marketlerin CepteŞok uygulamasına gelin yakından bakalım.

Şok Market'in online marketi olan CepteŞok'a giriş yaptığımızda bize en yakın Şok Market mağazasını seçmemizi isteyen bir ekranla karşılaşıyoruz. Bu ekrandan yapacağımız seçime göre ürünlerin stok ve fiyat bilgileri yeniden düzenleniyor.
Mağazaya özel indirimler yada kampanyalar var ise yaptığınız seçime göre gösteriliyor.
Ayrıca bazı satış noktalarının çalışma saatleri farklılık gösterebiliyor. Farklılık gösteren bu saatlerin dışında kalmamak için seçiminizi yaparken dikkat etmelisiniz.
Seçiminizi yaptıktan sonra sıra ürün reyonlarında gezerek sepetinizi doldurmaya geliyor.

Sonrasında kategoriler arasından seçim yaparak aradığınız ürüne hızlıca ulaşabiliyor olacaksınız.
Alışveriş adımlarında önce mağazanızı seçiyor sonrasında alışveriş sepetinizi dolduruyorsunuz.
Ödeme işlemlerini de tamamladıktan sonra siparişiniz seçtiğiniz şok market mağazasında hazırlanıyor ve seçtiğiniz saatte gidip siparişinizi alabiliyorsunuz.

Diğer rakiplerinin aksine şimdilik Cepte Şok uygulamasında evlere servis yada kapıda teslim bulunmuyor. Ancak müstesna olan ürünler kapınıza kadar kargo ile gönderiliyor. Bu ürünler buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon yada buna benzer uzaktan satış ürünlerini kapsıyor.
Uzaktan satış modelinde ürünlerin mağazalardan değil, direkt olarak şok marketler in dağıtım merkezlerinden gönderimi sağlanıyor.

Her ne kadar evlere servis hizmeti bulunmasa da, market koridorlarında vakit geçirmek istemeyen yada kasada sıra beklemeyi sevmeyen müşteriler için sağlanan bu uygulama zamanla daha da gelişeceğe benziyor. 


İnternet kullanıcıları bu sayfaya şu sorgularla ulaştılar:
Şok online alışveriş, cepte şok, şok marketler, şok aktüel

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.