Bim Markaları - Bim'e Özel Ürünler


Bim Market Hakkında

Bim tarafından sunulan bilgilere göre Kısaca Bim;
Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.
Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.
BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2018 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 598 (+20 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2018 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 6.672 (FİLE ile 6.736) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.
Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 yılında 60 yeni mağaza açarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2018 yılında Mısır’da 35 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 300 mağazaya ulaşmıştır.
BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

BİM'in Sahibi Kim?

Bim'in %70 ten fazlası halka arz olmakla birlikte geri kalan kısmı ise ortaklık yapısı altındadır. Şirketin YK Başkanı Mustafa Latif Topbaş'tır.


BİM Markaları Nelerdir? Bim'e Özel Markalar Hangileri?

Hard Discount satış anlayışını benimseyen BİM, kendine özel markalar ve kalite anlayışı ile müşterilerine 95'ten beri hizmet veriyor. PL ürün ağırlılı raflara sahip olan BİM hali hazırda kendi sınıfında lider konumda. Peki Bim'de sizi hangi markalar bekliyor?

Ayrıca Bakınız: PL Ürün Ne Demek?

İşte Bim'e Özel PL Ürünler:

Kırmızı Et Ürünleri: Emin
Hazır Puding ve Hazır Yoğurtlar: Dostino, Daphne
Çaylar: Berk
Peynir Çeşitleri: Binvezir, Aknaz
Konserve-Baharat-Çorba: Hürrem, Destan, Fıçı, Bol Bol
Un: Efsane
Donuk Ürünler: Mutfağım
Cips: Party, Patito
Türk Kahvesi: Abdullah Efendi
Kuruyemiş Simbat
Hazır Kahve: VİP
Süt-Yoğurt: Dost
Gofret: Centro
Çikolata: Buono
Kahvaltılık Krema-Reçel: Sayley, İlkgün
Ekmek-Yufka-Mantı: Ekmecik
Kek: Casey
Kraker: Kırınkıl
Fermente Ürünler: Tombik
Ice Tea: TeaTone
Atıştırmalık: XL, Startop, Starkrak, Süsse, Waff Star
Dondurma: Bugido
İçecek: Le Cola, Le Porta
Yağ: Sole
Meyve Suyu: Jucy

Yukarıda yer alan markaların tamamı bime özel markalar olup sadece bim mağazalarında satılmaktadır. Bim PL Ürün standartları için üretici bilgilerine başvurabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Şok'a Özel Markalar

Yorumlar

Sorumluluk Reddi

Şok Marketleri, Şok Market, A101, BİM, Carrefour ve Migros gibi zincir marketlerin kataloglar vasıtasıyla aktüel kampanya ve indirim haberlerini sunan bir web sitesidir. Şok Marketleri ve sokmarketleri.com herhangi bir marketin kurumsal kimliğini temsil etmez. Bunun yanı sıra Şok Marketleri ve sokmarketleri.com’un hiç bir kurum yada kuruluşla maddi yada manevi bağı, ilişkisi ve sponsorluk anlaşması bulunmamaktadır.